آراد برندینگ
خانه / عناب / بازار فروش عناب | بهترین بازار آن در ایران

بازار فروش عناب | بهترین بازار آن در ایران

بازار فروش عناب در ابتدای شهریور ماه و با آغاز برداشت عناب رونق بالایی می گیرد. بهترین بازار عناب بدون شک خراسان جنوبی و به خصوص شهر بیرجند است.
جهت اطلاع از قیمت عمده عناب بیرجند و آشنایی با بهترین تولیدکنندگان ایران با ما همراه باشید.بازار فروش عنابعناب را خرمای قرمز یا خرمای چینی نیز می نامند. با توجه به کشت گسترده عناب، رویشگاه اصلی این درخت به درستی مشخص نیست ولی چنین تصور می شود که خاستگاه طبیعی آن باید در آسیای جنوبی مابین لبنان، جنوب غرب افغانستان، شمال هندوستان، شبه جزیره کره باشد.

ایران دارای رتبه سوم جهانی از نظر سطح زیر کشت و تولید عناب است .

سطح زیر کشت محصول عناب در ایران حدود ۳۰۰۰ هکتار است. که از این سطح بیش از ۹۵% آن یعنی حدود ۲۸۵۰ هکتار آن در خراسان جنوبی واقع شده از همین رو بازار فروش عناب در شهر بیرجند و بسیار گسترده است.

بازار فروش عناب | بهترین بازار آن در ایران

بهترین بازار فروش عناب در ایران

بهترین بازار فروش عناب در ایراندر صورتی می توانیم به آینده تجاری عناب امیدوار باشیم که شرایط صادرات آن را محیا کنیم.
عناب صاداراتی انواع مختلفی از جمله درشت، دارویی و متوسط بوده که قیمت صادرات هر یک به تناسب کیفیت محصول تعیین می شود. بهترین بازار فروش عناب در ایران را بدون شک بیرجند دارد.
قیمت عناب در بیرجند متناسب با نوع عناب، کیفیت آن و هم چنین اندازه بسته بندی آن متغییر است. لازم به ذکر است که این محصول به صورت فله نیز به فروش می رسد. فروش عناب تازه در تهران بازار فوق العاده خوبی دارد.

قیمت عمده عناب بیرجندی

قیمت عمده عناب بیرجندی قیمت عمده عناب بیرجندی بر اساس معیارهای مختلفی چون کیفیت ، حجم خرید و زمان سفارش تعیین و از طریق روش هایی چون پخش عمده اینترنتی عرضه می گردد . عناب به دو صورت خشک و تازه ارائه می شود.

قیمت عناب خشک درجه یک در شهر بیرجند از کیلویی ۳۸ هزار تومان به بالا می باشد. خرید اینترنتی عناب تازه از سایت های مختلف این محصول انجام می شود و خریداران می توانند از تخفیفات این محصول به شکل اینترنتی برخوردار شوند. خرید آنلاین عناب برای خریداران از مزایای زیادی برخوردار است آن ها علاوه بر این که می توانند محصولات متنوعی از  آن را در سایت ها مشاهده کنند در وقت خود نیز صرفه جویی کنند .

خرید از بهترین تولید کنندگان ایرانی

خرید از بهترین تولید کنندگان ایرانی بهترین تولید کننده عناب در ایران خراسان جنوبی است. خرید عناب بیرجند که مرکز تولید این محصول در ایران است بهترین گزینه خرید عناب تازه برای خریداران است برای این که خرید موفقی داشته و بتوانید پیش از مراجعه از مرکز استعلام قیمت عناب بگیرید نیاز است از طریق راه های ارتباطی با کارخانه تولیدی بهترین عناب آشنا شوید ما سایت  های اینترنتی را پیشنهاد می کنیم این سایت ها خدمات ویژه و تخفیف های خوبی برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته اند. قیمت خرید عناب در شهرهای ایران متفاوت است، مناسب ترین قیمت آن در شهر بیرجند است.

قیمت عناب تازه در تهران از کیلویی ۲۰ هزار تومان به بالاست.

خواص مفید عناب

خواص مفید عنابمیوه عناب دارای خواص طبی متعددی است و در مکاتب طب سنتی کشورهای مختلف جایگاه ویژه ای برای کمک به سلامت و درمان دارد. عصاره آن موجب مهار اثر رادیکال های ازاد می گردد. حاوی انتی اکسیدان های طبیعی چون ویتامین C کارتنوئیدها و فلاوونوئید است.
همچنین موجب تقویت سیسم ایمنی می شود. ترکیبات اتری موجود در عناب عامل مهار کننده ای در افزایش قند خون است. در طب سنتی ایران نیز مصرف جوشانده عناب برای درمان سرفه، سرما خوردگی و انفلوانزا و انواع گلو درد بسیارتوصیه می شود.
چای عناب در شرق آسیا یک نوشیدنی بسار گوارا محسوب می شود که به جلوگیر از سرما خوردگی نیز کمک می کند. مصرف عناب به طور معنی داری انزیم های کبد را کاهش می دهد. عناب ارامش بخش و ضد بد خلقی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند در اکثر استان ها و شهرهای ایران وجود دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید