آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید اینترنتی عناب تازه از بیرجند

خرید اینترنتی عناب تازه از بیرجند

خرید اینترنتی عناب تازه از بیرجند این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم از هر نقطه‌ای از کشور برای خرید انواع آن اقدام کنیم. یکی از مهمترین مزایای این نوع خرید این است که می توانیم این عناب را بدون واسطه و یا با واسطه کمتر و به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری کنیم.عناب درشت صادراتی

مناطق کشت عناب در ایران

درخت عناب سازگاری با تمام آب و هوای ایران دارد به طوری که در اکثر استانهای ایران عناب کشت می شود. از استانهای شمالی کشور گرفته تا استان های غربی و همچنین استان های شرقی استان‌های مرکزی کشور دارای باغاتی از عناب هستند.

درخت عناب به گونه ای است که با شرایط سخت آب و هوایی سازگاری دارد یعنی تحمل گرمای شدید هوا و همچنین کم آبی را دارد که این موضوع باعث شده است که در مناطق کم آب و خشک کشور کشاورزان رو به کشت عناب بیاورند.

یکی از استان هایی که استعداد کشت عناب را به خوبی دارد استان خراسان جنوبی می باشد چرا که آب و هوایی دارد مطابق با سازگاری عناب و این موضوع باعث شده است که کشت عناب در این استان کشور آورده بیشتری داشته باشد.

در استان خراسان جنوبی باغات بسیار زیادی از عناب وجود دارد که این موضوع باعث شده است بیش از ۹۸ درصد به کل کشور در این منطقه از کشور تولید شود.خرید عناب خشک

فصل برداشت عناب تازه

عناب محصولی است که به دو صورت قابل مصرف می باشد حالت اول به صورت تازه خوری می باشد و حالت دوم به صورت میوه خشک شده است که از درختان برداشت می شود.

عناب تازه در نیمه دوم تابستان یعنی از دهه اول مرداد ماه شروع به برداشت می‌شود و تا دهه سوم شهریور ماه ادامه دارد و از آنجایی که ماندگاری عناب تازه بسیار پایین است این نوع از عناب را فقط در این بازه زمانی می توانیم تهیه کنیم و در غیر این بازه زمانی عناب تازه برای فروش وجود نخواهد داشت.

چنانچه در فصول دیگر سال در جایی شاهد و فروش عناب تازه بودید و کسی ادعای فروش این محصول را کرد بدانید که ادعای کذب است و عنابی که او می فروشد همان عناب خشک است که با خیس کردن و بخار دادن به حالت تازه در آورده است و در واقع شما با خرید عناب به آن شکل بخشی از پولی که می پردازید بابت پول آب است چرا که عناب خشک وقتی خیس می شود تا ۴۰ درصد وزن خود آب جذب میکند.عناب درشت صادراتی

خرید اینترنتی عناب تازه از بیرجند

برای خرید عناب تازه باید چند نکته را مورد نظر داشته باشیم که به آن اشاره می کنیم.

اول اینکه برای تهیه عناب تازه باید در فصل برداشت آن اقدام کرد چرا که در غیر این بازی زمانی عناب تازه برای فروش نخواهد بود.

دوم اینکه به ماندگاری عناب تازه باید توجه داشته باشیم چرا که ماندگاری این نوع از ان آب حدود ۱۰ تا ۱۵ روز است و بیشتر از آن خراب میشود.

سوم اینکه در خرید اینترنتی عناب تازه از بیرجند باید به شخص یا شرکت ارائه دهنده خدمات توجه کافی داشته باشند تا بتوانیم محصولی با کیفیت و درجه یک را تحویل بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید