آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / خرید عناب بیرجند | قیمت انواع عناب در این شهر

خرید عناب بیرجند | قیمت انواع عناب در این شهر

خرید عناب بیرجند به دو صورت تازه و خشک انجام می شود که عناب خشک بیرجند به دلیل ماندگاری بیشتر، فروش بیشتری دارد. قیمت انواع عناب در بیرجند را می توان از طریق بازار عمده فروشی عناب در این شهر جویا شد چرا که عناب بر اساس درجه بندی های مختلفی که دارد در این بازار به فروش می رسد.خرید عناب بیرجند

انواع عناب بیرجند

مرکز عناب در ایران استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند است چرا که شرایط خاص آب و هوایی این استان باعث شده است که باغات زیادی از عناب در این شهر از سوی کشاورزان بوجود بیاید.

بیشترین حجم تولید عناب در کل ایران مربوط به استان خراسان جنوبی است و این استان با تولید بیش از ۹۷ درصد عناب کل کشور رکورد دار تولید عناب در ایران می باشد.

در بیرجند بر اساس گونه درختان و شرایط آب و هوایی مناطق مختلف آن شاهد برداشت عناب با کیفیت های متنوع و گونه های متفاوت هستیم که باعث شده علاقمندان به عناب بتوانند انواع عناب را به راحتی از بیرجند خریداری کنند.

عناب در بیرجند بر اساس میزان چروک و یا صاف بودن، نوع عناب (جگری یا روشن) و اندازه سورت بندی می شود به طوری که عناب هایی که چروک کمی دارند و از نوع جگری هستند و از طرفی اندازه درشتی هم دارند بهترین نوع عناب در بیرجند به حساب می آیند.

با توجه به نکته گفته شده باید در خرید عناب بیرجند دقت کافی داشته باشیم تا بتوانیم عناب مورد نظر خود را خریداری کنیم.خرید عناب بیرجند

خرید عناب بیرجند از بازار عمده فروشی

در بیرجند بازار های زیادی برای فروش انواع عناب وجود دارد که باعث شده است خریداران این محصول بتوانند به راحتی به این بازار ها مراجعه کنند و عناب مورد نظر خود را خریداری کنند.

خرید عناب بیرجند از بازار عمده فروشی این شهر توسط خریداران عمده این محصول انجام می شود که عمدتا خشکبار فروشی و یا شرکت های پخش خشکبار در کل کشور هستند.

بازار عمده فروشی انواع عناب در بیرجند هر ساله حجم زیادی از عناب برداشت شده به وسیله کشاورزان را در سراسر کشور پخش می کند و تاثیر زیادی در ارز آوری به خراسان جنوبی دارد.خرید عناب بیرجند

قیمت عناب تازه و خشک در بیرجند

از آن جایی که قطب تولید عناب در کشور بیرجند است طبیعی است که قیمت این محصول در این شهر در پایین ترین میزان خود قرار داشته باشد و از این رو برای خرید عمده عناب بهتر است تا به صورت مستقیم از این شهر اقدام نمود.

قیمت هر کیلو عناب تازه در بیرجند که فصل برداشت آن در نیمه دوم تابستان (از اواسط مرداد تا اواخر شهریور) می باشد با توجه به میزان خرید این نوع عناب متفاوت است؛ به طور متوسط قیمت عناب تازه بیرجند کیلویی ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان است.

قیمت عناب خشک در بیرجند بر خلاف عناب تازه پگستردگی بسیار زیادی دارد به طوری که هر کیلو عناب خشک در این شهر از حدود ۱۰ هزار تومان تا ۸۰ هزار تومان به فروش می رسد.

برای اطلاع از قیمت روز عناب در بیرجند با کارشناسان فروش مجموعه ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند در اکثر استان ها و شهرهای ایران وجود دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید