آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / خرید عناب تازه از بیرجند

خرید عناب تازه از بیرجند

خرید عناب تازه از بیرجند با قیمت بسیار پایین انجام می شود که افراد زیادی به صورت اینترنتی اقدام به خرید عناب از بیرجند می کنند. قیمت هر کیلو عناب تازه در بیرجند در سال جاری در حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان می باشد در صورتی که در شهر هایی چون تهران و اصفهان قیمت عناب تازه حدود دو برابر آن در بیرجند است.خرید عناب تازه

عناب تازه بیرجند

عناب، میوه ای با ارش دارویی و غذایی بالا می باشد که دارای خواص شگفت انگیز بوده و از برگ و هسته آن استفاده های گوناگونی می شود. انواع درخت عناب در کشورهای مختلف دنیا کشت می شود و برداشت عناب در بسیاری از نقاط جهان رواج دارد. در ایران استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع مرغوب عناب محسوب می شود.

عناب در حالت تازه سطح صاف و براقی دارد و به مانند سیب ملین و نرم است. عناب تازه بیرجند در فصل تابستان از باغات برداشت می شود و در این مدت خرید عناب تازه از سوی مراکز متعددی به وفور انجام می شود.خرید عناب تازه

خرید عناب تازه بیرجند

برای خرید عناب تازه بیرجند ابتدا باید زمان برداشت آن را بدانیم.
عناب تازه بیرجند در نیمه دوم تابستان از درخت برداشت شده و حدود یک و نیم ماه هم ادامه دار است لذا ادعای فروش عناب تازه در غیر این زمان مشخص شده دروغ می باشد و آن عناب را با روش هایی چون خیس کردن تازه می کنند.

حال که زمان برداشت عناب تازه در بیرجند را مطلع شدیم در این زمان می توان با خرید اینترنتی عناب تازه این محصول را با کمترین صرف زمان خریداری نمود و یا اینکه از طریق تره بار ها و میوه فروشی ها برای خرید عناب تازه اقدام کرد.
خرید عناب تازه

قیمت عناب تازه در بیرجند

قیمت عناب تازه به عوامل زیادی وابسطه می باشد فاکتور هایی مانند خرید بسته بندی یا فله ای، خرید به صورت عمده یا جزئی و… در قیمت تمام شده عناب تازه موثر است.

علاوه بر خرید عناب به صورت خرده یا عمده، عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت عناب تازه نقش دارند که از جمله آنها شهر و بازار عرضه کننده عناب است. طبیعی است که قیمت عناب در استان تولیدکننده آن یعنی در خراسان جنوبی با شهرهایی مانند تبریز و تهران که دور از بیرجند می باشند تفاوت داشته باشد.

دلیل تفاوت قیمت هر کیلو عناب در شهرهای مختلف به شرح زیر است:

  • هزینه حمل و نقل و نوع بسته بندی (کیسه یا کارتن)
  • وجود واسطه های زیاد
  • و…

قیمت هر کیلو عناب تازه در بیرجند حدود ۲۰ هزار تومان می باشد.
برای اطلاع از قیمت روز عناب تازه با ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب تازه

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران با ارائه و پخش نمونه های مختلف عناب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید