آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / خرید عناب خشک از بازار عمده فروشی مشهد

خرید عناب خشک از بازار عمده فروشی مشهد

خرید عناب خشک از بازار عمده فروشی مشهد توسط بازاریان مختلف این شهر و همچنین خریداران این محصول از استان های دیگر صورت می گیرد.  بازار مشهد یکی از بزرگترین بازار های خرید و فروش عناب میباشد و قیمت انواع در این بازار نسبتا مناسب است.خرید عناب خشک

بازار عمده فروشی عناب در مشهد

مشهد به واسطه زیارتی بودن و جمعیت بالایی که دارد یکی از بازارهای بسیار پر رونق برای تمام محصولات کشاورزی می باشد چرا که در این شهر زائران زیادی بوده و این محصولات را خریداری می‌کنند.

از آن جایی که استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به مشهد نزدیک است اغلب محصولات کشاورزی این استان یعنی زرشک و عناب برای فروش به بازار مشهد فرستاده می شود.

بازار عمده فروشی عناب در مشهد مربوط به بازار مولوی و بازار مصلی در این شهر می باشد علاوه بر این دو بازار بازارهای دیگری همچون بازار رضا نیز هستند که فروشندگان زیادی برای عناب در آنها مشغول به کار هستند.

هر ساله صدها تون محصولات کشاورزی استان خراسان جنوبی به خصوص عناب در بازارهای مشهد به فروش میرسد که برخی از آنها در بازار داخل و برخی از آنها برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.خرید عناب خشک

خرید عناب خشک از مشهد

از آن جایی که بازار مشهد یکی از بهترین بازارها برای فروش محصولات کشاورزی استان خراسان جنوبی به خصوص عناب می باشد بسیاری از افراد برای تامین عناب مورد نظر خود از این شهر استفاده می کنند.

خرید عناب خشک از مشهد معمولاً توسط خشکبار فروشی ها ایا عطاری های مختلف در این شهر و یا شهرهای اطراف آن صورت می گیرد.

از آنجایی که استان خراسان رضوی در شرق کشور قرار دارد تهیه عناب برای مردمی که در غرب کشور قرار دارند نسبتا دشوار است چرا که فاصله بسیار زیادی با شهر مشهد دارند و امکان سفر برای همیشه به آنها وجود ندارد از این رو این عزیزان می توانند از طریق خرید اینترنتی عناب خشک این محصول را در شهر خود تحویل بگیرند.
خرید عناب خشک

قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار مشهد

از آنجایی که استان خراسان رضوی و شهر مشهد تولید بسیار کمی برای میوه عناب دارد اکثر اندازه های موجود در این بازارها از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند خریداری می شود.

با توجه به هزینه حمل و نقل بیرجند به مشهد و همچنین در بعضی از موارد وجود واسطه های اضافی باعث شده است قیمت عناب در مشهد نسبت به قیمت این محصول در بیرجند افزایش پیدا کند.

قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار مشهد حدود ۵ تا ۱۰ درصد گرانتر از قیمت آن در بازار عمده فروشی بیرجند می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک مرغوب

قیمت هر کیلو عناب خشک مرغوب در بازار

قیمت هر کیلو عناب خشک مرغوب در بازار با توجه به حجم خرید این محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید