آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / خرید عناب خشک عمده از بیرجند

خرید عناب خشک عمده از بیرجند

خرید عناب خشک عمده از بیرجند هم به صورت اینترنتی هم به صورت حضوری امکان پذیر است به طوری که در خرید اینترنتی میتوانیم از هر کجای کشور با چند کلیک ساده عناب مورد نظر خود را سفارش دهیم اما در خرید حضوری لازم است تا به بازار عمده فروشی در خراسان جنوبی در شهر بیرجند سفر کنیم‌.عناب خشک عمده

انواع عناب خشک بیرجند

عناب توسط کشاورزان استان خراسان جنوبی کشت و برداشت می شود به طوری که بیش از ۹۸ درصد عناب کل کشور در این استان تولید می شود و خراسان جنوبی را به عنوان مهد تولید عناب تبدیل کرده است.

عمدتا کشاورزان عناب را به صورت خشک شده برداشت می کنند که این امر باعث می شود ماندگاری این محصول افزایش یابد و بتوانند آن را هر زمان که قیمت عناب در بازار مناسب باشد به فروش برسانند.

عناب خشک انواع متعددی دارد که در درجه اول بر اساس نوع به دو نوع عناب روشن وعناب جگری تقسیم می شود که از نظر کیفیت عناب جگری بهتر از عناب روشن است چراکه هم شیرین‌تر از هم هسته ریزتری دارد و در مقایسه با عناب روشن تو پر تر می باشد.

در درجه دوم عناب بر اساس اندازه درجه بندی می شود یعنی از ریز تا درشت برای عناب نمونه های بسیار متنوع موجود است که هرکدام قیمت خاص خودش را دارد.

در درجه سوم عناب بر اساس میزان چروک دسته بندی می شود که هر چقدر چروکش بیشتر باشد عناب ارزانتر است و عناب هایی که بسیار چروکیده هستند جز عناب های دارویی به حساب می‌آیند که ارزان ترین نوع این محصول می باشد.عناب خشک عمده

قیمت عناب خشک در بیرجند

به علت وجود باغات زیاد در بیرجند حجم تولید شده عناب در این شهر بسیار زیاد می‌باشد و همین موضوع باعث شده است تا قیمت عناب خشک در بیرجند نسبت به سایر شهرهای ایران ارزان تر باشد.

برای اینکه قیمت عناب خشک را بیان کنیم باید ابتدا عناب دیده شود و بعد از آن در رابطه با قیمتش صحبت شود چرا که تا وقتی که عناب دیده نشود نمی‌توان برای آن قیمتی بیان کرد و دلیل آن هم این است که هر نمونه عنابی با نمونه عناب دیگر متفاوت است از نظر چروک آن و اندازه و از نظر نوع و غیره عناب ها با هم تفاوت دارند.

لذا چنانچه کسی به شما قیمت عناب را بدون اینکه ببینید گفت بدانید قیمت حدودی است و اصلاً نمی توان قیمت دقیقی  با وجود این که عناب دیده نشود بیان کرد.عناب خشک عمده

خرید عناب خشک عمده از بیرجند

عمده فروشان عناب در بیرجند کشاورزان بنکداران بازاریان کاسبان دلالان شرکت‌های فعال در این زمینه و غیره می باشند لذا برای خرید عمده عناب باید به یکی از این گزینه ها مراجعه کنیم.

علاوه بر این برای خرید عناب خشک عمده از بیرجند میتوانیم از طریق سایت عناب بیرجند نیز اقدام کنیم و انواع این محصول را بعد از بررسی قیمتش سفارش دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک مرغوب

قیمت هر کیلو عناب خشک مرغوب در بازار

قیمت هر کیلو عناب خشک مرغوب در بازار با توجه به حجم خرید این محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید