آراد برندینگ
خانه / عناب درجه یک / خرید عناب درجه یک صادراتی از خراسان

خرید عناب درجه یک صادراتی از خراسان

خرید عناب درجه یک صادراتی از خراسان جنوبی امکان پذیر می باشد. قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در سال ۹۸ از ۳۵۰۰۰ تومان به بالا می باشد.
عوامل زیادی از جمله فروش عناب به صورت عمده و یا جزئی، نوع بسته بندی عناب و… در قیمت تمام شده عناب نقش دارند.خرید عناب درجه یک

عناب درجه یک چیست؟

عناب ها را با توجه به ریز و درشتی و کیفیت آن دسته بندی می کنند. معمولا عناب های بیرجند از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.
هر چقدر که عناب بزرگتر باشد از درجه کیفی بهتری برخوردار است و اصطلاحا به عناب های درشت و با کیفیت بالا عناب درجه یک گفته می شود. عناب درجه یک بیشتر برای مصارف آجیلی و همچنین برای صادرات به خارج از کشور استفاده می شود. قیمت هر کیلو عناب درجه یک در بیرجند در حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان می باشد.

خرید عناب درجه یک

هر درجه ای از عناب مشتریان و طرفداران خاص خود را دارد. به طور مثال کسانی که در زمینه تهیه عناب مشغول هستند عناب های با کیفیت پایین را مد نظر خود دارند چرا که آن ها عناب را پودر می کنند و مرغوبیت عناب برایشان از اهمیت کمی برخوردار است.
اما دسته ای از مشتریان عناب را برای مصارف آجیلی می خرند که این دسته از مشتریان به دنبال خرید عناب درجه یک هستند.

خرید عناب درجه یک کار راحتی می باشد چرا که همه ما می دانیم عناب های خراسان جنوبی و به خصوص بیرجند از درجه کیفی بالایی برخوردار است. برای خرید عناب درجه یک می توان از طریق اینترنت هم اقدام کرد که باعث سهولت در انجام کار می شود.خرید عناب درجه یک

قیمت عناب صادراتی

بر خلاف تولید بسیار بالای عناب در ایران، صادرات عناب ایرانی از رونق کمی برخوردار است.

عناب های صادراتی هم، از درجه کیفی متفاوتی برخوردار هستند و از عناب های ریز و دارویی گرفته و تا عناب های درشت و مرغوب مشتریان خاص خود را دارد. عمده صادرات عناب از ایران به کشور هایی نظیر:

  • افغانستان
  • هند
  • امارات
  • چین
  • هلند
  • انگلیس
  • و…

انجام می شود.
قیمت عناب صادراتی به طور کلی تفاوتی با عناب های دیگر ندارد و فقط کیفیت عناب در قیمت تمام شده آن مهم می باشد. حال هر چقدر که عناب صادراتی از درجه کیفی بالاتری برخوردار باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.خرید عناب درجه یک

نمایندگی فروش عناب درجه یک صادراتی در کشور

در کشور عزیزمان ایران شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه صادرات عناب فعالیت می کنند. بیشترین شرکت ها در شهر های بیرجند، مشهد، تهران و اصفهان قرار دارند.

با مراجعه به این شرکت ها می توان از قیمت هر نوعی از عناب مطلع شد و یا حجم مورد نظر از عناب خود را برای صادرات یا بازار های داخلی خریداری کرد. اکثر این شرکت ها عناب را به صورت مستقیم از کشاورز تهیه می کنند و قیمت های اعلام شده توسط این شرکت ها به نوعی قیمت مرجع می باشد.خرید عناب درجه یک

فروش عناب درجه یک صادراتی

عناب به همراه زرشک و زعفران محصول کشاورزی خراسان جنوبی و به خصوص شهر های بیرجند و قاین می باشد.
فروش عناب در این شهر ها همزمان با شروع فصل برداشت عناب به وفور انجام می شود. فروش عناب درجه یک صادراتی در مشهد و تهران بیشتر از سایر شهر ها انجام می شود چرا که این دو شهر از شهر های پر جمعیت و توریست خیز کشور است.

فروش عناب درجه یک صادراتی معمولا با حجم های بسیار بالا انجام می شود و با توجه به حجم بالای معامله قیمت هر کیلو عناب در فروش عمده و جزئی متفاوت خواهد بود.

حال سوال اینجاست که قیمت عمده فروشی عناب چقدر است و چه تفاوتی  با فروش جزئی عناب دارد؟

قیمت عمده فروشی عناب

قیمت عناب همانند هر محصول دیگری وقتی به صورت عمده به فروش می رسد کم تر از قیمت فروش جزئی عناب است.
چرا که در این روش حجم معامله زیاد است و همین باعث می شود تا قیمت آن نیز کم تر باشد. قیمت فروش هر کیلو عناب خشک به صورت عمده از ۶۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ تومان متغییر می باشد؛ این در حالی است که قیمت عناب خشک در فروش جزئی از ۱۰۰۰۰ تومان شروع شده و تا ۴۵۰۰۰ تومان هم ادامه دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب تازه

خرید انواع عناب درجه یک بیرجندی

خرید انواع عناب درجه یک بیرجندی چه به صورت عمده و چه به صورت کیلویی …

Call Now Buttonتماس بگیرید