آراد برندینگ
خانه / عناب مرغوب بیرجند / خرید عناب مرغوب بیرجند از کشاورز

خرید عناب مرغوب بیرجند از کشاورز

خرید عناب مرغوب بیرجند از کشاورز با توجه به پیشرفت ارتباطات ممکن شده است. برای خرید عناب مرغوب از کشاورز می توان از طریق اینترنت اقدام کرد که باعث حذف واسطه ها می شود.خرید عناب مرغوب بیرجند

عناب مرغوب

عناب میوه بسیار کوچکی می باشد. درخت عناب بعد از گذشت دو تا چهار سال از کاشت آن شروع به ثمردهی می کند. لازم به ذکر است عمر مفید درخت عناب تا حدود ۵۰ سال می باشد.

و بر اساس نتایج بدست آمده بیشترین ثمردهی عناب در سال های ۱۵ تا ۲۲ می باشد به طوری که در این زمان از هر درخت عناب در حدود ۴۰ کیلوگرم عناب تازه برداشت می شود. عناب ها با توجه به محل کاشت آن و همچنین میزان آبیاری آن از درجات کیفی متفاوت برخوردار هستند.

هر چقدر که درخت عناب در خاک حاصلخیزی کاشته شده باشد و به میزان کافی آبیاری شده باشد عناب حاصل درشت تر خواهد بود.
به عنابی که درشت و سالم باشد عناب مرغوب گفته می شود.خرید عناب مرغوب بیرجند

خرید عناب مرغوب بیرجند

عناب مرغوب بیشتر مصرف آجیلی دارد چرا که درشت تر از سایر عناب ها می باشد. خرید عناب مرغوب بیرجند برای کسانی که قصد مصرف خانگی را دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

در تمام شهر های کشور می توان با مراجعه به فروشگاه های فروش عناب و یا عطاری ها عناب مرغوب را خریداری کرد.

لازم به ذکر است با توجه به فاصله هر شهر از خراسان جنوبی قیمت عناب مرغوب در آن شهر متفاوت می باشد. هزینه حمل و نقل و همچنین واسطه ها باعث افزایش قیمت عناب در شهر های مختلف شده است.
اما جای نگرانی نیست چرا که ما در مجموعه آرمیس با ایجاد ساختاری مناسب شرایطی را تدارک دیده ایم تا شما در هر کجای ایران بتوانید به راحتی و با خرید اینترنتی عناب از قیمت عناب در بیرجند بهرمند شوید.خرید عناب مرغوب بیرجند

خرید عناب از کشاورز

در کشور ما محصولات کشاورزی زیادی وجود دارد که توسط  کشاورزان و باغداران تولید می شود. همه ما به خوبی می دانیم که قیمت خرید هر محصولی از کشاورز به مراتب کمتر از خرید آن از دیگران می باشد.

برای تمام کسانی که قصد خرید عناب را دارند بسیار مهم است که بتوانند به صورت مستقیم از کشاورز عناب خود را خریداری کنند. چرا که در غیر این صورت واسطه ها باعث افزایش قیمت عناب خواهند شد.

برای خرید عناب مرغوب بیرجند از کشاورز باید از طریق اینترنت اقدام کرد تا از این طریق واسطه ها را حذف کرد.خرید عناب مرغوب بیرجند

قیمت خرید عناب درجه یک

همانطور که گفته شد عناب ها از درجات کیفی متفاوتی برخوردار هستند. با توجه به اینکه کیفیت عناب ها متفاوت می باشد قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بیرجند از ۳۰ هزار تومان به بالا می باشد.

عواملی مانند:

  • اندازه عناب
  • رنگ عناب
  • مرغوبیت عناب
  • دلالان
  • هزینه های حمل و نقل
  • و…

در قیمت تمام شده عناب موثر می باشند.

روش تشخیص عناب مرغوب

امروزه با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور کلاه برداری های زیادی انجام می شود. محصولات کشاورزی از جمله محصولاتی هستند که اگر تخصص کافی در آن نداشته باشید ممکن است اسیر کلاه برداران شوید و محصول بی کیفیتی را به شما بفروشند

در پادکست زیر روش تشخیص عناب مرغوب را بشنوید.

 

فروش عناب مرغوب بیرجند

عناب بیرجند به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

خرید عناب مرغوب بیرجند در فصل برداشت آن بیشتر از سایر فصل های سال انجام می شود.

فروش عناب بیرجند بیشتر به شرکت های صادر کننده آن صورت می گیرد. در ایران سالانه بیش از ۵ هزار تن عناب برداشت می شود که عمدتا در بازار داخلی به فروش می رسد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید