آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران

سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران

سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران از جمله مسیر هایی است که می توان بهترین نمونه های عناب را با قیمت بسیار مناسبی سفارش داد چرا که این سایت توسط فروشنده های عناب در بیرجند راه اندازی شده و در نتیجه قیمت هایی را که ارائه می‌کند همان قیمت عناب در بازار بیرجند است.خرید عناب خشک

روش تشخیص عناب امسالی از پارسالی

عناب به دو صورت تازه و خشک از درخت برداشت می شود که ماندگاری این محصول در حالت تازه چیزی در حدود ۲ هفته می باشد و لذا برای عناب تازه بحث امسالی و یا پارسالی وجود ندارد چرا که نمی‌تواند بیش از دو هفته ماندگاری داشته باشد و خراب میشود.

اما عناب خشک با شروع فصل پاییز از درخت برداشت می شود ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به نوع تازه دارد و تا دو سال هم می توان این محصول را نگهداری کرد.

معمولاً عناب خشک هر ساله با شروع پاییز برداشت می شود تا قبل از شروع فصل برداشت عناب در سال  بعد به اتمام می‌رسد و مورد مصرف قرار می‌گیرد اما گاهاً عناب هایی است که روی دست کشاورز و یا فروشنده می‌ماند و نمی‌توانند در سال اول به فروش برسانند و آن را در سال دوم یعنی زمانی که عناب های خشک سال جدید هم به بازار آمده است به فروش می‌رسانند.

حال سوال اینجاست که چگونه عناب امسالی را از عناب پارسالی تشخیص بدهیم؟

برای اینکه بتوان عناب امسالی را از عناب پارسالی تشخیص بدهید حتما باید این محصول را از نزدیک ببینید چرا که از روی عکس و فیلم تحت هیچ شرایطی قابل تشخیص نیست.

عناب های پارسالی معمولاً بوی کهنگی میدهند و مزه‌ای متمایل به تلخ دارند در حالیکه عناب های امسالی کاملاً شیرین هستند و بوی تازگی می دهند.خرید عناب خشک

قیمت عمده عناب در سال جاری

خرید و فروش انواع عناب خشک برداشت سال جدید در ابتدای فصل برداشت این محصول رونق می گیرد و شاهد این هستیم که بیشترین حجم معاملات برای عناب در ماه مهر و آبان اتفاق می‌افتد که فصل برداشت این محصول است.

قیمت نمونه های مختلف عناب بر اساس پارامتر هایی از جمله حجم خرید با یکدیگر متفاوت می باشد و نمی توان به طور دقیق قیمتی برای عناب بیان کرد اما به طور حدودی می توان گفت که قیمت عمده عناب در سال جاری از حدود ۱۵ هزار تومان شروع شده و تا بیش از صد هزار تومان حتی ادامه دارد.

معمولا افرادی که قصد خرید عناب خشک را دارند در ابتدای فصل برداشت این محصول اقدام به ثبت سفارش می کنند چراکه در این زمان حجم بسیار زیادی از عناب توسط کشاورزان و تولید کننده های این محصول در بازار تزریق می شود و لذا قیمت ها تا حدودی متعادل تر است و اگر بتوان در این زمان خرید خود را به ثبت رساند قطعاً در بصرفه ترین حالت ممکن خواهد بود.خرید عناب خشک

سایت خرید عناب خشک

برای انواع محصولات کشاورزی از جمله عناب وب سایت هایی برای خرید و فروش آن وجود دارد که این وب سایت ها توسط فروشنده های عناب راه اندازی شده است که خریداران می‌توانند نمونه‌ های مختلف این محصول را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنند.

با استفاده از سایت خرید عناب خشک میتوان از هر کجایی از دنیا این محصول را به صورت عمده و یا کیلویی سفارش داد چرا که دسترس پذیری اینترنت از هر کجایی امکان پذیر است و محدودیت زمانی و مکانی ندارد.

در حال حاضر چنانچه قصد خرید عناب خشک را دارید می توانید از طریق همین سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا بتوانید بهترین نمونه های عناب را با قیمت بسیار مناسبی سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور از جمله  مهمترین مسیر ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید