آراد برندینگ
خانه / عناب / سایت شرکت عناب سازان شاینا شرق

سایت شرکت عناب سازان شاینا شرق

شرکت عناب سازان شاینا شرق با تولید فراورده های متعدد از عناب توانسته است گام بزرگی در رونق تولید ایجاد کند و ارزش افزوده میوه عناب را بالا ببرد. برای خرید محصولات شرکت عناب سازان شاینا شرق می توان از طریق سایت این شرکت اقدام کرد و محصول مورد نظر خود (حبه عناب، پودر عناب، دمنوش عناب و…) را خریداری نمود.شرکت عناب سازان شاینا شرق

معرفی شرکت عناب سازان شاینا شرق

در گذشته نبود شرکت فرآوری عناب در بیرجند باعث میشد که این محصول با ارزش به صورت خام فروخته شود و عملا دسترنج یک ساله کشاورز ارزش واقعی خود را نشان نمی داد از این رو شرکت های نوبنیان زیادی در سدد آن شدن تا گامی هرچند کوچک در پی احقاق حق کشاورزان بردارند.

بعد از تلاش های متعدد بالاخره شرکت عناب سازان شاینا شرق با درایت آقای محمد افضلی موفق به تولید فراورده ای منحصر به فرد از عناب شد که با توجه به ظاهر ان به حبه عناب معروف شده است.

این شرکت در شهر بیرجند واقع می باشد و با تولید عمده عناب حبه ای توانسته است این محصول را به در تمام استان های کشور توزیع کند.
برخی از محصولات تولید شده در کارخانه شاینا به شرح زیر می باشد:

  • حبه عناب در ۱۳ طعم مختلف
  • پودر عناب
  • دمنوش هسته عناب
  • دمنوش عناب (بدون هسته)
  • و…شرکت عناب سازان شاینا شرق

لیست قیمت محصولات شرکت شاینا شرق

محصولات شرکت شاینا تنوع بسیار زیادی دارد و به جهت این که دست مصرف کننده را برای انتخاب باز می گذارد یک مزیت به حساب می آید.
محصولات این کارخانه مجوز های لازم از طف بهداشت را دارد و دارای سیب سلامت می باشند که همین امر باعث شده است خرید محصولات بیشتر به صورت بسته بندی انجام شود.

مدیران شرکت عناب سازان به جهت همکاری نمایندگان مختلف در شهر های ایران لیست قیمت متفاوتی را در دسترس قرار داده اند که می توان قیمت نمایندگی، قیمت فروشگاهی و قیمت مصرف کننده را با هم مقایسه کرد.

لیست قیمت حبه عناب و دیگر محصولات این شرکت در تصویر زیر آورده شده است.قیمت حبه عناب

خرید محصولات کارخانه شاینا

خرید بدون واسطه تمام محصولات به جهت این که می توان آن را با قیمت مناسب تری خریداری کرد لذت بخش می باشد اما در مورد حبه عناب این مورد پیش بینی شده است تا واسطه ها نتوانند با هر قیمتی آن را به فروش برسانند و از این رو خرید حبه عناب چه از کارخانه و چه از نماینده با قیمت یکسانی خواهد بود.

اما چنانچه بخواهید به صورت مستقیم محصولات کارخانه شاینا را خریداری کنید می توانید از طریق سایت این شرکت برای خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع عناب

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰ موضوع مورد بررسی ما در این مقاله خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید