آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / سفارش عناب تازه | قیمت آن در بیرجند

سفارش عناب تازه | قیمت آن در بیرجند

سفارش عناب تازه از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند امکان پذیر می باشد چرا که این استان مرکز تولید عناب است. با توجه به اینکه قطب تولید عناب استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند است قیمت عناب تازه در بیرجند به نسبت دیگر شهرهای ایران ارزان تر می باشد.سفارش عناب تازه

فصل برداشت عناب تازه

اما محصولی است که به دو طریق می توان آن را استفاده کرد به حالت تازه و حالت خشک شده، که هر کدام از این موارد را باید در زمان خودش از درخت برداشت کرد و چنانچه دیرتر و یا زودتر از موعد معین برداشت شود عناب یا کار خواهد بود و یا زیاده رس است.

عناب تازه سطح کاملاً صاف و براق دارد و در هنگام رسیدن به رنگ قرمز به همراه لکه های سبز بر روی عناب تبدیل می شود زمانی که عناب تازه به این شکل در بیاید آن زمان برای برداشت عناب تازه مناسب است.

فصل برداشت عناب تازه در بیرجند از از اواسط تابستان شروع می شود و تا اواخر این فصل از سال ادامه دارد و بعد از آن دیگر عناب تازه وجود ندارد لذا چنانچه کسی ادعای فروش عناب تازه در غیر از این زمان کرد بدانید که ادعای او کذب است و در واقع عناب را به روش های مصنوعی به شکل تازه در آورده است.سفارش عناب تازه

قیمت عناب تازه در بیرجند

عناب تازه بیرجند یکی از میوه های تابستانی و بسیار خوشمزه می باشد که بسیاری از افراد علاوه بر خواص دارویی آن به دلیل طعم فوق العاده آن این میوه استفاده می کنند.

عناب تازه نسبت به عناب خشک سنگین تر است به طور کلی تمام محصولات هم بعد از این که خشک می‌شوند کاهش وزن دارند و به همین دلیل باعث می‌شود نوع خشک شده نسبت به نوع تازه قیمت بیشتری داشته باشد.

تقریباً از هر دو و نیم کیلو عناب تازه یک کیلو عناب خشک حاصل می شود و برای خشک کردن عناب تازه هم اینجور نیست که عناب را به صورت تازه بچینیم و بعد خشک کنیم بلکه باید عناب بر روی درخت به صورت طبیعی خشک شود و در غیر این صورت چروکیده شده و یا کپک میزند.

قیمت عناب تازه در بیرجند از آنجایی که قطب تولید عناب است بسیار مناسب تر از شهرهایی چون تهران و اصفهان می باشد.

سفارش عناب تازه از سوی بازاریان شهرهای نام برده شده بسیار زیاد است چرا که جمعیت بالای این شهرها باعث شده است حجم خرید آنها بیشتر از سایر شهرها باشد.

قیمت هر کیلو عناب تازه در بیرجند چیزی در حدود ۲۰ تا ۲۲ هزار تومان می باشد که شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق تر از قیمت انواع عناب تازه با مشاورین فروش ما در تماس باشید.سفارش عناب تازه

سفارش عناب تازه

سفارش عناب تازه از دو راه امکان پذیر است اول اینکه از طریق مراجعه حضوری به بازارهای عمده فروشی عناب مورد نظر خود را خریداری کنیم و دوم اینکه از طریق سایت های فروش اینترنتی عناب برای سفارش اندازه تازه استفاده کنیم.

سفارش عناب تازه معمولاً بیشتر از طرف شهرهای مشهد و تهران و همچنین شیراز انجام می گیرد چرا که مردمان این شهرها از خواص بالای این محصول آگاه هستند و آن را در برنامه غذایی خود قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب تازه درجه یک

خرید عناب تازه درجه یک امسالی از بیرجند

خرید عناب تازه درجه یک امسالی از بیرجند از راه های بسیار زیادی امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید