آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور از جمله  مهمترین مسیر ها برای ثبت سفارش عمده عناب می باشد چراکه این شرکت توسط بازاریان و عمده فروشان عناب در بیرجند به ثبت رسیده است و در نتیجه با استفاده از آن می توان به صورت مستقیم خرید خود را از فروشنده های دست اول انجام داد.عناب خشک درجه یک

بهترین عناب خشک کشور

در مناطق مختلفی از ایران شاهد کشت عناب هستیم یعنی اینکه عناب با آب و هوا های مختلف از ایران سازگار است و می‌توان آن را در مناطق مختلف از ایران پرورش داد.

استان‌هایی مانند استان مازندران استان اصفهان استان‌ های دیگر کشور مانند آذربایجان های غربی و شرقی و همچنین استان های شرقی کشور که اصلی ترین تولید کنندگان عناب هستند یعنی استان خراسان رضوی و جنوبی از جمله استان هایی هستند که در آن ها عناب کشت می شود.

همانطور که گفته شد اصلی ترین تولید کنندگان عناب در ایران استان های خراسان جنوبی و رضوی می باشند و به طور کلی اگر بخواهیم به طور دقیق تر اشاره کنیم استان خراسان جنوبی است که قطب تولید عناب کشور است.

در استان خراسان جنوبی به دلیل اینکه شرایط سخت آب و هوایی حاکم است هر محصولی امکان کشت وجود ندارد و لذا کشاورزان همیشه در تلاش بودند تا محصولاتی را بیاورند که با این شرایط آب و هوایی سازگاری داشته باشد که درخت عناب یکی از این محصولات می باشد.

عناب در خراسان جنوبی خیلی خوب جواب داده است یعنی اینکه هم از نظر میزان برداشت و هم از نظر کیفیت در درجه اول قرار دارد.

با توجه به این مسئله متوجه می شویم که بهترین عناب های ایران متعلق به عناب های استان خراسان جنوبی و شهر هایی از قبیل بیرجند و خوسف می باشد.عناب خشک درجه یک

قیمت عناب خشک درجه یک

هر چقدر عناب درجه یک تر قیمتش بیشتر و این موضوع برای بسیاری از محصولات کشاورزی نیز وجود دارد یعنی اینکه با افزایش کیفیت، قیمت محصول نیز افزایش پیدا می‌کند.

عناب خشک معمولاً از مهر ماه برداشت می شود و دارای تنوع کیفیتی بسیار بالایی است و تقریباً محصولی مشابه با عناب وجود ندارد که بازه قیمتی بسیار گسترده ای داشته باشد.

عناب های خشک با توجه به سایز و همچنین میزان چروک قیمت‌ گذاری می‌شوند و در بین عناب های جگری و عناب روشن، عناب جگری گران‌تر است چرا که کیفیت بهتری دارد.

قیمت هر کیلو عناب خشک در مهد تولید آن که استان خراسان جنوبی باشد از حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان شروع شده و تا حدود ۱۲۰ و ۱۴۰ هزار تومان نیز ادامه دار است یعنی اینکه بازه قیمتی این محصول بسیار گسترده است.

با توجه به اینکه محصول عناب حتماً باید دیده شود تا در رابطه با قیمت آن اظهار نظر کرد نمی‌توان قیمت دقیقی برایش بیان کنیم لذا لازم است برای دریافت قیمت ابتدا از طریق مسیرهای ارتباطی با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و ویدیوها و تصاویر را دریافت کنید و در صورت لزوم نیز نمونه دریافت کنید تا بتوانید قیمت عناب را به خوبی متوجه شوید.عناب خشک درجه یک

پخش عمده عناب در ایران

محل برداشت عناب در ایران استان خراسان جنوبی است یعنی اینکه بیشترین عناب ها در استان خراسان جنوبی برداشت می شود که چیزی در حدود ۹۸ درصد عناب ایران می باشد و لذا پخش عمده عناب ابتدا از استان خراسان جنوبی شروع می شود.

برای اینکه عناب به دست تمام مردم ایران برسد افراد و شرکت های بسیار زیادی در استان خراسان جنوبی در زمینه خرید و فروش عناب فعالیت می کنند و به نوعی پخش کننده های عناب در ایران هستند.

پخش عمده عناب در ایران توسط کشت صنعت آرمیس در حال انجام است که شما عزیزان می توانید نمونه های مختلف عناب را با توجه به نیاز خود به صورت عمده و در تناژهای مختلف از شرکت ما خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب فروشی مشهد

سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران

سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران از جمله مسیر هایی است که می توان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید