آراد برندینگ
خانه / عناب / صادرات انواع عناب ایران به تاجیکستان

صادرات انواع عناب ایران به تاجیکستان

صادرات انواع عناب ایران به تاجیکستان توسط شرکت های صادر کننده عناب در ایران انجام می شود که اکثر این شرکت ها در شهرهای بیرجند مشهد و تهران قرار دارند که توانسته اند با بهره‌گیری از تبلیغات بسیار مناسب مشتریان بسیار زیادی برای خود از سراسر دنیا از جمله کشور تاجیکستان به دست آورند.صادرات عناب به تاجیکستان

میزان صادرات عناب ایران

ایران در کنار کشور های چین و افغانستان جز سه کشور اصلی تولید کننده عناب در دنیا به حساب می‌آید که در رأس این کشورها کشور چین است که سالانه بیش از ۲ میلیون تن عناب برداشت می کند.

در ایران سالانه بیش از هفت هزار تن عناب برداشت می‌شود و با وجود اینکه ایران یکی از کشورهای تولید کننده عناب در دنیا به حساب می آید اما میزان صادرات عناب آنگونه که باید نیست و اکثر عناب های تولید شده در کشور در بازار داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و حجم بسیار کمی برای صادرات استفاده می شود که آن هم به کشورهایی مانند پاکستان هند کانادا و سایر کشورهای همسایه انجام میشود‌.

از نظر کیفیت و مزه عناب های ایران در مقایسه با عناب های چین در جایگاه بهتری قرار دارند اما از نظر اندازه عناب های کشور چین بسیار درشت تر از عناب های ایران می باشد که همین موضوع باعث شده است تقاضا برای عناب چینی در دنیا بسیار بیشتر باشد.
عناب درجه 1

بهترین عناب صادراتی در کشور

تفاوت کیفیتی عناب بسیار زیاد می باشد به طوری که در یک درخت عناب شاهد برداشت ضعیف‌ترین کیفیت ها و بهترین کیفیت ها برای عناب هستیم و این موضوع باعث شده است که فروشنده های عناب این محصول را با توجه به درخواست مشتریان سایز بندی کرده و برایشان ارسال کنند.

بهترین عناب های تولید شده در کشور متعلق به استان خراسان جنوبی می باشد و در بین عناب های برداشت شده در استان خراسان جنوبی بهترین عناب ها مربوط به شهرستان هایی مانند شهرستان بیرجند و سربیشه می باشد لذا بهترین عناب های صادراتی را می‌توان از این شهرستان‌ها خریداری کرد.
عناب درجه 1

صادرات انواع عناب ایران به تاجیکستان

کشور تاجیکستان از جمله کشورهای می‌باشد که عناب مورد نیاز خود را از کشور ایران خریداری می کند و در واقع به دلیل نزدیک بودن به کشور ایران نیز ترغیب شده است تا خرید خود را از ایران انجام بدهد.

کیفیت بسیار بالای عناب های برداشت شده در ایران در کنار قیمت بسیار مناسب آن باعث شده است که تجار کشورهای مختلف از جمله کشور تاجیکستان علاقه‌مند به خرید عناب از ایران باشند از این رو صادرات عناب به تاجیکستان در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب مشهد خرید

خرید عمده عناب با قیمت روز در مشهد

خرید عمده عناب با قیمت روز در مشهد از طریق عمده فروشان عناب در این …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید