آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / عناب تازه قیمت | خرید نوع درجه یک آن

عناب تازه قیمت | خرید نوع درجه یک آن

عناب تازه یکی از محصولات بسیار پر طرفدار می باشد که با توجه به طعم و مزه بسیار خوب این محصول و همچنین خواص دارویی بالای آن مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. عناب تازه قیمت های بسیار متنوعی دارد که با توجه به کیفیت آن این قیمت متفاوت می باشد و لازم است برای خرید نوع درجه یک آن در فصل برداشت این محصول اقدام کنید.عناب تازه قیمت

فصل برداشت عناب تازه

عناب تازه ماندگاری بسیار پایینی دارد و این موضوع سبب شده است تا این محصول کمتر خرید و فروش شود و تولید کننده های این محصول تمایل دارند آن را به صورت خشک شده به فروش برسانند چراکه که دغدغه ای از بابت خراب شدن محصول نخواهند داشت‌.

عناب تازه فقط در یک و نیم تا دو ماه از سال موجود است یعنی فصل برداشت مربوط به حدود دو ماه از سال می باشد که آن هم در تابستان و نیمه دوم تابستان است یعنی برداشت عناب به صورت تازه در این زمان انجام می شود.

لازم به ذکر است بدانید چنانچه در غیر از این زمان یعنی ماه مرداد و شهریور کسی ادعای فروش عناب تازه کرد باید بدانید ادعایش اشتباه است چرا که ماندگاری عناب تازه در حدود ۱۵ روز است و بعد از آن دیگر عناب به صورت خشک شده فقط موجود خواهد بود.

البته برخی از افراد بر این باورند که عناب های خشک برداشت امسال را عناب تازه می گویند که این تعریف نیز برای عناب تازه وجود دارد و بعضی از افراد عناب های خشک امسالی را عناب تازه می گویند که باید به این موضوع توجه کرد.عناب تازه قیمت

خرید عناب تازه درجه یک

منظور ما از عناب تازه تمام عناب تر می باشد که به صورت سبز و قرمز است و مغز آن بافت ترد و رنگ سبز کمرنگ دارد که همانطور که گفته شد فصل برداشت آن از اوایل مرداد ماه در استان خراسان جنوبی شروع شده و تا حدود یک و نیم و یا نهایت دو ماه ادامه دارد.

با توجه به دانستن فصل برداشت عناب تازه برای خرید این محصول حتماً باید در این بازه زمانی اقدام کنید چراکه در غیر از این زمان نخواهید توانست عناب را به صورت تازه دریافت کنید و باید آن را به صورت خشک شده خریداری کنید.

برای خرید عناب تازه درجه یک میتوانید در فصل برداشت آن با کشاورزان و تولید کننده های عناب ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید و معمولا عناب تازه داخل کارتن هایی در حدود ۱۵ تا ۲۰ کیلو بسته بندی و ارسال می‌شود.

لازم به ذکر است بدانید برخی از افراد با خیس کردن عناب خشک آن را به اسم عناب تازه به فروش می رسانند که در واقع این کار به نوعی باعث نرم تر شدن عناب می‌شود اما باید بدانید که عناب تازه نیست و همان عناب خشک است که با رطوبت زدن به حالت تقریباً تازه درآمده است.عناب تازه قیمت

قیمت هر کیلو عناب تازه

با شروع فصل برداشت عناب تازه در استان خراسان جنوبی کم کم قیمت گذاری این محصول شروع می شود و کشاورزان و خریداران عناب تازه پیوسته به دنبال قیمت دقیق این محصول هستند تا بتوانند معاملات خود را با قیمت به روز انجام دهند.

معمولاً هر ساله قیمت هر کیلو عناب تازه با توجه به نرخ تورم افزایش می یابد که با توجه به میزان تولید عناب تازه و همچنین میزان تقاضا از سوی بازار قیمت ها هم متفاوت میباشد.

قیمت هر کیلو عناب تازه چیزی در حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان می باشد که این قیمت مربوط به عناب های برداشت شده در سال گذشته بود و لازم است برای دریافت قیمت روز آن و مشاوره برای خرید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب تازه

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران با ارائه و پخش نمونه های مختلف عناب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید