آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / عناب تازه | قیمت عناب تازه بیرجند

عناب تازه | قیمت عناب تازه بیرجند

عناب تازه یکی از بهترین میوه های تابستانی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند می باشد که از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. قیمت عناب تازه بیرجند در سال جاری در حدود ۲۰ هزار تومان می باشد که علاقمندان می توانند از طریق خرید اینترنتی عناب این محصول را تهیه نمایند.عناب تازه

آشنایی با عناب تازه

عناب محصولی باغی می باشد که در مناطق شرقی کشور با توجه به شرایط آب و هوایی خاص این منطقه مورد توجه کشاورزان قرار گرفته است. درخت عناب از طریق روش های مختلفی کشت می شود که مهمترین آن جابجایی نهال پاجوش می باشد.

نهال عناب بعد از کاشته شدن با توجه به شرایط آبیاری و نگهداری ای که دارد نیاز به سه تا چهار سال زمان هست تا به ثمر بنشیند. بعد از باردهی عناب کشاورزان عناب را به دو صورت تازه و خشک شده برداشت می کنند که موضوع مورد بحث ما عناب تر یا تازه می باشد.

این نوع از عناب فقط در نیمه دوم تابستان موجود می باشد و به همین دلیل نمی توان در تمام ایام سال عناب را به صورت تازه مورد مصرف قرار داد مگر اینکه عناب فریز شده باشد و یا به صورت مصنوعی و با آب زدن به شکل تازه در آمده باشد.

عناب به صورت تازه رنگ قرمز همراه با لکه های سبز دارد که طعم آن شبیه به سیب می باشد و بسیار ملین است. سطح عناب در حالت تازه کاملا صاف و براق می باشد و همچنین در هنگام مصرف هیچ مشکلی برای دندان ها به وجود نمی آورد و همه افراد از سنین کودکی تا کهن سالی می توانند به راحتی آن را مورد مصرف قرار دهند.
عناب تازه

قیمت عناب تازه درجه یک

قیمت عناب تازه به عوامل زیادی بستگی دارد و از آن جایی که یک محصول کشاورزی است بازه قیمتی بسیار بازی دارد چرا که پارامتر های زیادی در قیمت تمام شده این محصول نقش دارند.
برخی از این عوامل عبارتند از:

  • اندازه عناب: به راحتی می توان تشخیص داد که هر چقدر اندازه عناب بزرگ تر باشد قیمت تمام شده آن نیز بیشتر خواهد بود.
  • میزان برداشت سالیانه عناب: فراوانی یک محصول باعث می شود که در تمام بازار ها به فراوانی یافت شود و این مسئله باعث کاهش ارزش آن خواهد شد.
  • واسطه ها و دلالان: وجود واسطه ها همیشه و در همه جا نقش پر رنگی در افزایش قیمت عناب داشته است.
  • هزینه های حمل و نقل: برای خرید عناب در شهر های مختلف لازم است تا پول بیشتری نسبت به خرید آن در بیرجند پرداخت کنید چرا که هزینه حمل و نقل به قیمت نهایی اضافه می شود.
  • و…

قیمت عناب درجه یک در حالت تازه کمتر از قیمت عناب خشک می باشد به طوری که هر کیلو عناب تر در حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان می باشد این در حالی است که عناب خشک شده تا ۷۰ هزار تومان هم موجود است.عناب تازه

مراکز فروش عناب تازه بیرجند

با آغاز فصل برداشت عناب تازه در بیرجند مراکز زیادی در سراسر کشور اقدام به تهیه این محصول می نمایند و با فروش آن به علاقمندان برای بسیار از افراد شغل ایجاد می کنند.

در شهر هایی نظیر تهران و کرج مراکز تره بار فروشی عناب تر را نیز به فروش می رسانند همچنین کاسبان کنار جاده از مهمترین توزیع کنندگان عناب بیرجند به شمار می روند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب تازه

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران با ارائه و پخش نمونه های مختلف عناب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید