آراد برندینگ
خانه / عناب / فروش انواع عناب تازه و خشک در شیراز

فروش انواع عناب تازه و خشک در شیراز

فروش انواع عناب تازه و خشک در شیراز توسط بازاریان این شهر انجام می‌شود که اگر ساکن شیراز باشید می توانید به صورت مستقیم به بازارهای مختلف این شهر رفته و انواع عناب بیرجند را خریداری کنید و در صورتی که قصد خرید عمده عناب را داشته باشید بهتر است به صورت مستقیم از بیرجند این کار را انجام دهید چرا که قیمت عناب در بیرجند بسیار به صرفه تر از قیمت آن در شیراز است.فروش عناب شیراز

بازار انواع عناب در شیراز

شهر شیراز به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران به حساب می آید که مرکز استان فارس است و با جمعیت بالایی که دارد یکی از مصرف کننده ترین شهرها در ایران به حساب می‌آید که انواع محصولات کشاورزی و غذایی را در این شهر میتوان به فروش رساند.

از جمله محصولاتی که از سوی مردم شیراز تقاضای زیادی برای آن وجود دارد عناب می باشد که به دو صورت تازه و خشک مردم شیراز آن را مورد مصرف قرار می‌دهند.

بازار عناب در شیراز با شروع فصل برداشت این محصول در استان خراسان جنوبی رونق می‌گیرد به طوری که خرید و فروش عناب تازه در شیراز در نیمه دوم تابستان و همزمان با برداشت عناب تازه در بیرجند استارت می خورد و خرید و فروش عناب خشک در شیراز عمدتاً در فصل زمستان یعنی ۶ ماه دوم سال که هوا سردتر می باشد مورد استقبال قرار می گیرد.
فروش عناب شیراز

قیمت هر کیلو عناب در بازار شیراز

فاصله زیاد شیراز تا بیرجند باعث شده است که قیمت انواع عناب در شهر شیراز بیشتر از قیمت آن در بیرجند باشد و کاملاً امری طبیعی است چرا که هزینه‌های حمل و نقل از بیرجند تا شیراز در قیمت تمام شده این محصول تاثیر گذار خواهد بود و همچنین وجود واسطه ها و کاسبان بین کشاورز و خریدار در شیراز قطعاً باعث افزایش قیمت این محصول می شود.

به طور کلی قیمت عناب به عواملی مانند اندازه میزان چروک نوع عناب اینکه جگری باشد و یا روشن و عوامل دیگری مانند حجم خرید بستگی دارد که همه این عوامل و پارامترها باید در هنگام خرید عناب مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از آن برای هر نوع عناب قیمتی اعلام شود.

اگر بخواهیم به طور تقریبی تفاوت بین قیمت عناب در بیرجند با قیمت هر کیلو عناب در شیراز را بیان کنیم می‌توانیم به درستی حدود بین ۱۵ تا ۲۰ درصد اشاره کنیم که به ازای هر کیلو تفاوت قیمت آن در بیرجند نسبت به شیراز است.فروش عناب شیراز

فروش عناب در شیراز

در شهر شیراز محل های زیادی وجود دارد که می توان انواع عناب بیرجند را از آنجا خریداری کرد و در واقع می‌توان به مراکز پخش عناب در شیراز اشاره کرد که از اصلی ترین محل ها برای فروش عناب می باشد.

علاوه بر مرکز پخش عناب در شیراز می‌توانیم به عطاری ها فروشگاه ها سوپرمارکت‌ها و همچنین کاسبان کنار جاده‌ها اشاره کنیم که از جمله مهمترین محل هایی می باشند که انواع عناب را در شهر شیراز به فروش می‌رساند و می‌توانیم با مراجعه به آنها علاوه بر استعلام قیمت نمونه های مختلف هر میزان از عناب را که خواستین سفارش دهیم.

علاوه بر محل های گفته شده در شهر شیراز می توانیم از طریق وب سایت های اینترنتی انواع عناب را خریداری کنیم که در این حالت خواهیم توانست به صورت مستقیم از فروشنده های عناب بیرجند این نمونه عناب ها را خریداری کنیم و باعث خواهد شد قیمت تمام شده عناب برای ما بسیار مناسب‌تر باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع عناب

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰ موضوع مورد بررسی ما در این مقاله خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید