آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / فروش عمده عناب خشک صادراتی

فروش عمده عناب خشک صادراتی

فروش عمده عناب خشک صادراتی در بازار بیرجند و مشهد صورت می گیرد چرا که بیرجند قطب تولید عناب کشور می باشد و مشهد یکی از اصلی ترین بازار های عناب به حساب می آید بنابراین در این بازار ها می توان انواع عناب خراسان جنوبی را با قیمت بسیار مناسب از سایر شهر ها خریداری کرد.عناب خشک صادراتی

آشنایی با انواع عناب صادراتی

عناب به مانند سایر محصولات کشاورزی در درجه بندی های مختلفی به فروش می رسد که در زیر به چند عامل موثر در درجه بندی انواع عناب اشاره می کنیم:

  • اندازه عناب
  • رنگ عناب
  • میزان چروک عناب
  • و…

این پارامتر ها مهمترین عوامل در تقسیم بندی عناب می باشد به طوری که عناب ها هر چقدر درشت تر باشد درجه یک تر به حساب می آید همچنین هر چقدر که عناب چروک کمتری داشته باشد یکی از مزیت های آن خواهد بود.

عناب صادراتی نیز انواع مختلفی دارد و از ریز دارویی گرفته تا عناب درشت آجیلی همگی می توانند جزء عناب های صادراتی به حساب بیایند اما چیزی که در بازار عرف هست بدین صورت می باشد که به عناب های درشت درجه یک عناب صادراتی گفته می شود.عناب خشک صادراتی

صادرات عناب در ایران

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در اقتصاد هر کشوری صادرات و واردات آن می باشد.

در ایران با تاکید های فراوان بر صادرات غیر نفتی شاهد رونق گرفتن صادارت بسیاری از محصولات کشاورزی و صنعتی به کشور های همجوار ایران به خصوص عراق و ترکیه بوده ایم.

عناب نیز یکی از مهمترین محصولات کشاورزی در ایران می باشد که می توان بر روی صادرات آن فعالیت های گسترده ای انجام داد اما متاسفانه صادرات عناب در ایران در مقابل حجم زیاد برداشت عناب بسیار ناچیز می باشد و عناب عمدتا در بازار داخل به فروش می رسد.
عناب خشک صادراتی

تولید عناب خشک صادراتی

کشور ایران دارای آب و هواهای بسیار مختلفی می باشد و مردمان هر اقلیم با توجه به شرایط جوی حاکم بر آن مشغول به زراعت و کشاورزی در محصول خاصی می باشند.

مردمان استان خراسان جنوبی با توجه به آب و هوای گرم و خشکی که دارد قادر به کشت هر محصولی نیستن از این بابت رو به کشت محصولاتی که با اقلیم این منطقه بسازد آورده اند که عناب یکی از مهمترین آن ها می باشد.

تولید عناب خشک صادراتی در استان خراسان جنوبی انجام می شود چرا که مهد تولید عناب کشور این استان می باشد و هر ساله هزاران تن عناب از باغات این استان برداشت و روانه بازار های کشور می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور از جمله  مهمترین مسیر ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید