آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / فروش عناب بیرجند به قیمت سر باغ

فروش عناب بیرجند به قیمت سر باغ

فروش عناب بیرجند به قیمت سر باغ توسط فروشنده های دست اول انجام میشود چراکه این فروشنده ها عناب را به صورت مستقیم از کشاورز گرفته و بدون هیچ واسطه‌ای دیگری به فروش می‌رساند و یا بعضاً کشاورزانی هستند که خودشان عنابشان را به فروش می رسانند که خرید مستقیم از کشاورز بسیار مناسب خواهد بود.فروش عناب بیرجند

زمان خرید عناب تازه و عناب خشک

برای اینکه بتوانیم عناب را با قیمت مناسبی خریداری کنیم لازم است در فصل برداشت این محصول اقدام کنیم چرا که به واسطه ورود حجم زیادی از عناب به بازار در فصل برداشت این محصول قیمت‌ها مقداری ارزان‌تر می‌شود.

عناب در دو حالت برداشت می‌شود که برای خرید هر کدام بهتر است در فصل برداشت آن اقدام کرد به خصوص عناب تازه که فقط در فصل برداشت آن موجود است و غیر از آن اصلاً عناب تازه ای برای فروش نخواهد بود اما عناب خشک را می‌توان در تمام فصول سال خریداری کرد.

زمان برداشت عناب تازه در استان خراسان جنوبی مصادف است با نیمه دوم فصل تابستان که ماه مرداد و شهریور میشود؛ در این زمان عناب به حالت تازه آماده برداشت و فروش می باشد که برای خرید عناب تازه باید در این زمان اقدام کرد.

اگر عناب به حالت تازه برداشت نشود بعد از گذشت یک ماه کاملاً خشک شده و می توان آن را به صورت خشک شده برداشت کرد.

زمان برداشت عناب تازه با شروع فصل پاییز استارت می خورد یعنی در مهر و آبان عناب خشک از درختان برداشت می‌شود که می‌توان برای خرید آن نیز در این زمان اقدام کرد؛ البته لازم به ذکر است به دلیل اینکه ماندگاری عناب خشک بسیار زیاد می باشد و تا حدود دو سال ماندگاری دارد دیگر نیازی نیست که حتماً در فصل برداشت آن برای خرید اقدام کرد لذا می توان در هر زمانی عناب خشک را از فروشنده های آن خریداری نمود.فروش عناب بیرجند

فروشنده های عناب در بیرجند

ازآنجایی که ۹۸ درصد عناب کشور در استان خراسان جنوبی برداشت می‌شود مردم استان های دیگر کشور برای اینکه بتوانند عناب را مورد مصرف قرار دهند باید از بازار عمده فروشی عناب در بیرجند این محصول را خریداری کنند لذا در بیرجند افراد بسیار زیادی برای این که بتواند از این رودخانه بزرگ نصیبی بهره برده باشند اقدام به فروش عناب می کنند به این صورت که عناب را از کشاورز خریداری کرده و بعد از سورت کردن در سایز های مختلف به فروش می‌رسانند.

فروشنده های عناب در بیرجند تعدادشان بسیار زیاد است اما اگر بخواهیم آنها را به گروه های مختلفی تقسیم کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

اولین دسته فروشنده های عناب کشاورزان می باشند چرا که در حال حاضر می‌تواند به راحتی با تبلیغ در شبکه های اجتماعی مختلف عناب خود را به صورت مستقیم به مصرف‌کننده بفروشند.

دسته دیگر فروشنده‌ها کاسبان ای هستند که عناب از کشاورزان خریداری کرده و بعد از سایز بندی به فروش می رسانند.

دسته دیگر این فروشنده ها شرکت های تجاری هستند که به صورت رسمی در این حوزه فعالیت می کند که برای خرید عمده عناب می توان به آنها مراجعه کرد.

دسته دیگر فروشنده ها هستند که به صورت تبلیغ در سایت های اینترنتی اقدام به فروش محصولات خود می کنند؛ خرید از وب سایت ها نیز راه حل بسیار مناسبی است.فروش عناب بیرجند

فروش عناب بیرجند به قیمت سر باغ

اگر بخواهیم عناب بیرجند را با قیمت مناسب و به اصطلاح قیمت سر باغ خریداری کنیم باید حتماً به بیرجند مسافرت کرده و یا کشاورزان را پیدا کنیم که به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنیم چراکه در غیر اینصورت خرید عناب به قیمت سر باغ امکان پذیر نخواهد بود و اگر واسطه بین کشاورز و شما باشد قطعاً نیز یک حاشیه سود در نظر خواهد گرفت.

فروش عناب بیرجند به قیمت سر باغ از طریق همین وب سایت در حال انجام است چرا که ما خود کشاورز و تولید کننده عناب هستیم. لذا می توانید برای خرید عمده انواع عناب با مشاورین فروش ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی عناب

فروش اینترنتی عناب بیرجند با قیمت ارزان

فروش اینترنتی عناب بیرجند با قیمت ارزان توسط وب سایت های عمده فروش عناب انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید