آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / فروش عناب تازه | قیمت روز آن در بیرجند

فروش عناب تازه | قیمت روز آن در بیرجند

فروش عناب تازه بیرجند با قیمت بسیار مناسبی در بازار شهر های مختلف کشور از جمله اصفهان و تهران صورت می گیرد. عناب تازه که یکی از لذیذ ترین میوه های تابستانی خراسان جنوبی است را می توان علاوه بر مراجعه حضوری به بازار از طریق اینترنت نیز خریداری کرد.فروش عناب تازه

عناب تازه و فصل برداشت آن در بیرجند

عناب در حالت تازه دارای سطح کاملا صاف و براقی می باشد. عناب در ابتدا کاملا رنگی متمایل به سبز فسفری دارد که بعد از رسیدن به رنگ قرمز تبدیل می شود.

عناب تازه ترد بوده و مزه ای شبیه به سیب دارد و خواص درمانی بالای آن باعث توجه افراد زیادی در سراسر کشور به مصرف آن شده است.

اما متاسفانه به دلیل اینکه ماندگاری عناب در حالت تازه بسیار پایین می باشد ( ۱۰ الی ۱۵ روز ) نمی توان آن را همیشه و در طول سال مصرف کرد.

بیرجند در استان خراسان جنوبی قطب تولید عناب کشور به حساب می آید و با کیفیت ترین عناب ها متعلق به این خطه از کشور می باشد.

فصل برداشت عناب تازه از اوایل مرداد ماه شروع می شود و در حدود دو ماه برداشت آن به صورت تازه ادامه دارد که بعد از آن عناب از حالت تازه بودن خارج می شود و کشاورزان آن را به صورت خشک شده برداشت می کنند.
فروش عناب تازه

فروش عمده عناب تازه و خشک بیرجند به صورت مستقیم

فروش عمده عناب تازه و خشک بیرجند به صورت مستقیم توسط کشاورزان و باغداران عناب در خراسان جنوبی انجام می شود.

فروش عناب تازه فقط در نیمه دوم تابستان هر سال انجام می شود و چنانچه در غیر از این زمان در محلی مشاهده کردید که عناب تازه به فروش می رسد از خرید آن امتناع کنید چرا که آن عناب ها به صورت مصنوعی و با خیس کردن به شکل تازه در می اید و در واقع شما به جای بخشی از وزن عنابی که تهیه می کنید آب خریداری کرده اید.

اما عناب خشک را می توان در تمام ایام سال از مراکز فروش آن تهیه کرد چرا که ماندگاری آن بیش از یک سال می باشد.فروش عناب تازه

قیمت روز عناب تازه بیرجند

برای بدست آوردن قیمت روز عناب تازه بیرجند سایت های اینترنتی فروش عناب مناسب می باشند چرا که در هر لحظه از شبانه روز می توان به راحتی به آن دسترسی داشت.

قیمت عناب تازه در سال ۹۸ به طور حدودی ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان بود که در سال ۹۹ این قیمت تغییری نداشت.

برای اطلاع از قیمت روز عناب تازه و عناب خشک با ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب تازه درجه یک

خرید عناب تازه درجه یک امسالی از بیرجند

خرید عناب تازه درجه یک امسالی از بیرجند از راه های بسیار زیادی امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید