آراد برندینگ
خانه / عناب دستچین / فروش عناب دستچین | قیمت انواع عناب درشت

فروش عناب دستچین | قیمت انواع عناب درشت

فروش عناب دستچین در مراکز زیادی به خصوص خشکبار فروشی های لوکس انجام می شود. عناب دستچین بیرجند درشت ترین نوع عناب است که قیمت آن هم از همه گرانتر است. قیمت انواع عناب درشت درستچین سوپر لوکس را می توان از طریق نمایندگی های فروش انواع عناب جویا شد.فروش عناب دستچین

عناب دستچین چیست؟

عناب محصولی است که در سایز ها و اندازه های بسیار متنوع برداشت می شود به طوری که ممکن اسنت در یک درخت بیش از ده نوع عناب با سایز های مختلف موجود باشد که این تنوع اندازه به این دلیل است که درخت عناب در بازه های متفاوت گل دهی می کند از این رو از شکوفه های اولیه، عناب درشت حاصل می شود او از شکوفه های آخر، عناب های ریز تر حاصل می گردد.

بعد از برداشت عناب ها از سوی کشاورزان و کاسبان در سایز های مختلف دسته بندی و به فروش می رسد.

عناب هر چقدر که درشت تر باشد مورد پسندتر هم هست از این رو کشاورزان سعی بر تولید عناب های درشت دارند چرا که قیمت بیشتری دارد.

عناب دستچین به درشت ترین نوع عناب گفته می شود و همانطور که از اسمش هم مشخص است به وسیله دست از داخل عناب های درشت، جدا می شود.

این نوع از عناب به مقدار خیلی کم موجود است و لوکس ترین نوع عناب هم به حساب می آید به طوری که بسیاری از صادرکنندگان عناب این نوع از عناب را برای صادرات انتخاب می کنند.فروش عناب دستچین

قیمت هر کیلو عناب درشت درجه یک

همانطور که گفته شد هر چقدر عناب بزرگ تر(درشت تر) باشد بازار پسندی بهتری دارد که این امر موجب می شود قیمت عناب های درشت هم بیشتر شود به طوری که هر چقدر عناب بزرگ تر باشد قیمت آن عناب گرانتر خواهد بود.

از آنجایی که عناب دستچین درشت ترین نوع عناب در ایران به حساب می آید طبیعی است گرانترین نوع عناب هم باشد.

در بازار فروش عناب دستچین با قیمت های بسیار بالا و حتی بیش از ۱۰۰ هزار تومان هم انجام می شود.

قیمت هر کیلو عناب درشت درجه یک در بازار عمده فروشی بیرجند بیش از ۵۰ هزار تومان است که هر چقدر درشت تر می شود قیمت ان بیشتر می گردد تا اینکه به عناب دست چین برسد.فروش عناب دستچین

فروش عناب دستچین بیرجند

فروش عناب دستچین بیرجند از سوی بازاریان این شهر و دیگر شهر های کشور از جمله مشهد و اصفهان پیوسته انجام می شود و از آنجایی که این نوع از عناب برای مصرف آجیلی بسیار مناسب است فروش عناب دستچین یک ماه مانده به عید نوروز رونق بسیار خوبی می گیرد.

برای خرید عناب دستچین می توانید از طریق همین سایت و ارتباط با کارشناسان فروش اقدام کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید