آراد برندینگ
خانه / عناب ریز / فروش عناب ریز بیرجند با قیمت سر باغ

فروش عناب ریز بیرجند با قیمت سر باغ

فروش عناب ریز بیرجند با قیمت سر باغ توسط کشاورزان مختلف مشغول به کشت عناب در استان خراسان جنوبی انجام می‌شود چراکه کشاورزان بعد از برداشت عناب آن را با توجه به درخواست مشتریان خود آماده فروش می کنند و در حال حاضر می توانید برای خرید انواع عناب ریز و درشت از طریق همین سایت اقدام کنید.عناب ریز بیرجند

مصارف عناب ریز در ایران

عناب محصولی است که در سایز های مختلفی تولید می شود یعنی اینکه یک درخت عناب از عناب ریز تا عناب درشت را دارد و با توجه به نوع آبیاری و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه ای که درخت عناب در آنجا کشت شده است میزان ریز و درشت بودن عناب متغیر است.

عناب های درشت در چرخه مصرف آجیلی قرار می گیرند یعنی این که افراد مختلف آن را به صورت آجیل در کنار سایر خشکبار مورد استفاده قرار می‌دهند اما عناب های ریز بیشتر جنبه مصرف دارویی دارند و عموم مردم آن را برای مصرف دارویی استفاده می کنند.

در حال حاضر برای تولید حبه عناب نیز از عناب های ریز استفاده می‌شود و این امر باعث شده است که ارزش افزوده عناب ریز بسیار بیشتر شود.تولید عناب خراسان جنوبی

قیمت هر کیلو عناب ریز در بازار بیرجند

به طور کلی قیمت هر کیلو از عناب در بازار بیرجند ارزانتر از کل کشور می باشد اما قیمت عناب ریز خود نیز ارزان ترین نوع عناب است یعنی بعد از عناب دارویی قرار دارد که ارزانترین ترین نوع عناب عناب دارویی است و بعد از آن عناب ریز می باشد.

در سال جاری هر کیلو عناب ریز قیمت حدود ۱۲ هزار تومان تا ۱۷۰۰۰ تومان داشت لازم است شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قیمت روز این محصول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید چراکه عناب ریز خود به چند نمونه تقسیم می‌شود شامل عناب ریز جیگری و یا عناب ریز روشن است.تولید عناب خراسان جنوبی

فروش عمده عناب ریز بیرجند

فروش عمده عناب ریز بیرجند توسط کشاورزان و تجار مختلف بیرجندی انجام می‌شود که اگر بتوانید این محصول را از کشاورزان خریداری کنید قطعاً خواهید توانست به قیمت سر باغ این محصول را به دست آورید.

خرید عمده این محصول اغلب توسط کاسبان کنار جاده ها انجام می شود چرا که این عزیزان اکثراً به دنبال عناب ارزان هستند که عناب ریز نمونه بسیار مناسبی برای فروش در کنار جاده ها می باشد.

برای خرید انواع عناب ریز دارویی و ریز آجیلی کافی است از طریق همین سایت و بعد از ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش ما خرید خود را انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب ریز دارویی

مرکز فروش عمده عناب ریز دارویی در بیرجند

مرکز فروش عمده عناب ریز دارویی در بیرجند با تهیه و فروش انواع عناب دارویی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید