آراد برندینگ
خانه / عناب صادراتی / فروش عناب صادراتی | صادرات عناب از ایران

فروش عناب صادراتی | صادرات عناب از ایران

فروش عناب صادراتی با قیمتی مناسب در تمام مراکز فروش عناب در شرق کشور یعنی شهر های بیرجند و مشهد انجام می شود. برای خرید عناب صادراتی ایران لازم است تا از خراسان جنوبی که قطب تولید عناب کشور است اقدام کرد. در این مقاله به صورت اختصاصی به فروش عناب صادراتی و صادرات عناب از ایران خواهیم پرداخت، لذا با ما همراه باشید.فروش عناب صادراتی

قیمت عناب صادراتی

قیمت عناب صادراتی چقدر است؟ سوال بسیاری از کشاورزان و خریداران این محصول می باشد. عناب صادراتی که از کیفیت خوبی برخوردار است برای صادرات به کشور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

عناب های صادراتی ایران از باغات پهناور بیرجند برداشت می شود و آب و هوای مساعد شرق کشور این فرصت را به کشاورزان این منطقه داده است تا عناب بسیار مرغوبی را تولید کنند.

عناب صادراتی هر چقدر که درشت تر و مرغوب تر باشد مشخصا دارای قیمت بالاتری خواهد بود.
قیمت هر کیلو عناب صادراتی در بیرجند در حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان می باشد. که بهتر است برای اطلاع از قیمت روز عناب صادراتی با مدیران فروش شرکت های مختلف ارتباط گرفت.فروش عناب صادراتی

جایگاه ایران در بازار جهانی عناب

جایگاه ایران در بازار جهانی عناب با توجه به تولید بالای این محصول در کشور بسیار مطلوب می باشد. ایران در کنار کشور چین بزرگترین تولیدکننده عناب در دنیا به حساب می آید.
هر چند متاسفانه ایران در بازار جهانی عناب همانند چین فعالیت ندارد به طوری که چینی ها با بازاریابی های زیاد و البته بسته بندی و فرآوری آن فروشنده اصلی عناب در دنیا به حساب می آیند و همین علت باعث شده است که در بازار جهانی، عناب با نام خرمای چینی شناخته شده باشد.

لازم به ذکر است در چین بیش از ۳۲ فرآورده از عناب تولید می شود این در حالی است که در ایران این عدد به انگشتان یک دست نمی رسد و عمدتا به صورت خام عناب از ایران صادر می شود.فروش عناب صادراتی

خرید عمده عناب صادراتی از بیرجند

خرید عمده عناب صادراتی از بیرجند با قیمت مناسب تری نسبت به شهر های دیگر انجام می شود و می توان انواع عناب را به راحتی در حجم عمده خریداری کرد.

در بیرجند مراکز متعددی در عرضه محصول منحصر به فرد این شهر فعالیت می کنند که این امر باعث شده است خریداران عناب با دست باز خرید خود را انجام دهند. سایت های فروش عناب صادراتی نیز این فرصت را به خریداران عناب داده اند تا بتوانند از این طریق نیز اقدام کنند.فروش عناب صادراتی

صادرات عناب ایران به هند

هند یکی از کشور های اصلی مقصد صادرات عناب ایران می باشد که مراودت خیلی خوبی هم با کشور ما دارد. جمعیت مصرف کننده فوق العاده زیاد آن باعث شده است صادرات عناب در حجم زیاد به این کشور انجام شود.

هندی ها اغلب عناب های ارزان قیمت دارویی را خریداری می کنند و از فراورده های آن استفاده می کنند. بیشترین میزان صادرات عناب دارویی ایران به کشور هند انجام می شود.فروش عناب صادراتی

فروش عناب صادراتی

فروش عناب صادراتی به کشور های همسایه ایران با توجه به هزینه های کم حمل و نقل به این کشور ها به خوبی انجام می شود. اما هر چقدر از ایران فاصله می گیریم سخت تر از ما خرید می کنند.
اما در صورت خرید کشور های با فاصله زیاد از ایران مزیت خرید عناب در حجم زیاد می باشد تا از این طریق بتوانند هزینه های حمل و نقل را با توجه به میزان خرید به ازای هر کیلو را کاهش دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب صادراتی مشهد

مرکز فروش عناب صادراتی در مشهد

مرکز فروش عناب صادراتی در مشهد محل مناسبی است تا بتوان انواع عناب را در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید