آراد برندینگ
خانه / حبه عناب پترگان / فروش عناب و حبه عناب پترگان

فروش عناب و حبه عناب پترگان

فروش عناب و حبه عناب پترگان به عنوان یکی از برند های تازه کار در زمینه عناب و فراورده های آن صورت می گیرد. اما قیمت حبه عناب پترگان چقدر است؟
در این مقاله به صورت اختصاصی به عناب و حبه عناب پترگان می پردازیم لذا با ما همراه باشید.عناب و حبه عناب پترگان

حبه عناب چیست؟

عناب یکی از محصولات استراتژیک و باغی خراسان جنوبی می باشد که در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی فراورده های زیادی از این میوه منحصر به فرد تولید شده است.

یکی از این فراورده ها حبه عناب می باشد. حبه عناب از پودر کردن میوه عناب بدست می آید. بعد از اینکه پودر عناب به دست آمد. طی مراحل خاصی حبه عناب تولید می شود. حبه عناب با نام های قند عناب و شیرینی عناب نیز شناخته می شود.عناب و حبه عناب پترگان

عناب و حبه عناب پترگان

حبه عناب در ابتدا توسط دانشمندان بومی خراسان جنوبی و توسط کارخانه حبه عناب شاینا تولید و با برند شاینا در بازار عرضه می شد.

در حال حاضر برندهای زیادی هستند که به تولید حبه عناب می پردازند. یکی از این برند ها حبه عناب پترگان می باشد. پترگان نام محلی در شهرستان زیرکوه خراسان جنوبی می باشد که به منظور معرفی محصولات این شهرستان در انتخاب نام برند استفاده شده است.

در تولید حبه عناب پترگان از قالب ها و طعم های مختلفی استفاده می شود که باعث زیبایی و مشتری پسند تر شدن این محصول شده است. حال سوال اینجاست که قیمت عناب و حبه عناب پترگان چقدر است؟عناب و حبه عناب پترگان

قیمت حبه عناب پترگان

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد حبه عناب از پودر کردن میوه عناب بدست می آید. لذا واضح است که قیمت حبه عناب پترگان به نوع عناب و کیفیت عنابی که در تولید آن استفاده می شود بستگی دارد.

در حال حاضر و به طور پیش فرض در تولید حبه عناب پترگان از عناب با کیفیت مرغوب استفاده می کنیم و قیمت عمده هر کیلو حبه عناب پترگان ۴۵ هزار تومان می باشد. البته لازم به ذکر است در صورت استفاده استفاده از عناب با کیفیت پایین طبیعی است که قیمت حبه عناب پترگان پایین تر خواهد بود.

در تهیه حبه عناب از طعم های مختلفی از جمله زعفرانی، زرشکی، زنجبیلی و… و قالب های مختلفی از جمله صدف، قلب، ستاره، حبه و… استفاده می شود. که نوع قالب و طعم در در قیمت حبه عناب پترگان موثر نمی باشد.عناب و حبه عناب پترگان

فروش حبه عناب پترگان

عناب و حبه عناب پترگان هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی به فروش می رسد. امروزه از فروشگاه های مختلفی می توان حبه عناب پترگان را خریداری کرد و همچنین از طریق وب سایت های فروش حبه عناب به راحتی می توان خرید خود را انجام داد.

لازم به ذکر است که حبه عناب پترگان در بسته بندی های ۸۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰، ۵۰۰ گرمی و یک کیلوگرمی به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید