آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / فصل خرید عناب تازه بیرجند

فصل خرید عناب تازه بیرجند

فصل خرید عناب تازه بیرجند یکی از سوالات بسیار مهم برای خریداران عناب تازه می باشد چرا که با توجه به ماندگاری پایین عناب تازه اگر در فصل برداشت این محصول اقدام به خرید آن نکنیم دیگر این نوع از عناب وجود نخواهد داشت و باید تا سال بعد آن صبر کنیم تا بتوانیم عناب تازه را خریداری کنیم.خرید عناب تازه بیرجند

فصل عناب تازه در بیرجند

عناب محصولی است که قبل از رسیدن به رنگ سبز بوده و به همین دلیل است که به این محصول میوه زیتونی شکل گفته می‌شود و بعد از اینکه عناب می‌رسد و در حالت تازه قرار دارد لکه های قرمز بر روی آنها به وجود می آید یعنی عناب تازه به رنگ قرمز بوده همراه با لکه های سبز بر روی آن.

علاوه بر حالت تازه عناب به صورت خشک شده هم برداشت می‌شود که کاملاً به رنگ قرمز است و در هنگامی که خشک می شود مقداری چروکیده می شود که ما در این قسمت از محتوا قصد داریم در رابطه با فصل برداشت عناب تازه در بیرجند صحبت کنیم.

فصل برداشت عناب تازه در استان خراسان جنوبی از اواسط مرداد ماه در شهرستان های گرمسیری این استان شروع شده و تا اوایل مهر در شهرستان های سردسیر این استان ادامه دارد یعنی فصل عناب تازه به مدت دو ماه در سال می باشد که مربوط به دو ماه پایانی تابستان است.

با توجه به این موضوع برای خرید عناب تازه بیرجند باید در فصل برداشت این محصول یعنی نیمه دوم تابستان اقدام کرد البته لازم به ذکر است، در غیر از این بازه زمانی شاید شاهد فروش عناب تازه باشید که لازم به ذکر است این عناب که به اسم عناب تازه به فروش می رسد همان عناب خشک است که با خیس کردن و به روش مصنوعی به حالت تازه در آمده است.خرید عناب تازه بیرجند

قیمت انواع عناب تازه

با توجه به اینکه عناب تازه آبدار است و از انواع خشک سنگین تر می باشد قیمت این محصول نسبت به نوع خشک شده آن ارزانتر می‌باشد به طور متوسط در سال گذشته قیمت هر کیلو عناب تازه در بیرجند چیزی در حدود ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان خرید و فروش میشد.

در هنگام خرید عناب تازه بیرجند به راحتی می توان قیمت انواع آن اطلاع پیدا کرده و لازم به ذکر است عناب تازه به صورت مخلوط به فروش می رسد و مثل عناب خشک در سایت های مختلف سورت بندی نمی شود.

برای اطلاع از قیمت عناب تازه بهتر است در فصل خرید عناب تازه بیرجند با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کرده تا با قیمت روز این محصول آشنا شوید.خرید عناب تازه بیرجند

خرید عناب تازه بیرجند

برای اینکه بتوانیم عناب تازه را خریداری کنیم به چند نکته مهم باید توجه داشته باشیم.

اول اینکه باید در فصل برداشت عناب تازه برای خرید آن اقدام کنیم چراکه در غیر این بازه زمانی عناب تازه ای برای فروش نخواهد بود و فقط عناب خشک شده موجود است.

دوم باید به این نکته توجه داشته باشیم که ماندگاری عناب تازه حدود ۱۰ تا ۱۵ روز است لذا نمی توان حجم زیادی از این محصول را خریداری کرد چراکه در غیر مصرف آن باعث خرابی آن می‌شود.

نکته سوم اینکه برای خرید عناب تازه بیرجند می‌توانیم به صورت حضوری به بازاریان مختلف مراجعه کرده و از تره بار های مختلف انواع این محصول و خریداری کنیم و همچنین از طریق وب سایت های اینترنتی نیز می‌توانیم نمونه های مختلف این محصول را خریداری کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب تازه

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران

سایت فروش بهترین عناب تازه در ایران با ارائه و پخش نمونه های مختلف عناب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید