آراد برندینگ
خانه / عناب خرمایی / قیمت انواع عناب خرمایی در بازار تهران

قیمت انواع عناب خرمایی در بازار تهران

قیمت انواع عناب خرمایی در بازار تهران با توجه به میزان عرضه و تقاضا متغیر میباشد یعنی اینکه هر چقدر تولید عناب خرمایی در کشور افزایش پیدا کند طبیعتاً قیمت مقداری متعادل تر می شود و از طرفی اگر تقاضا از سوی بازار زیاد باشد باعث می‌شود که به طور طبیعی قیمت عناب خرمایی نیز افزایش داشته باشد که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.عناب خرمایی

نهال عناب خرمایی

عناب گونه های بسیار متنوعی دارد و در سراسر دنیا قابل کشت است و در ایران نیز شاهد کشت این محصول در استان های مختلفی از جمله استان خراسان جنوبی و رضوی استان اصفهان استان مازندران استان آذربایجان و غیره هستیم.

گونه‌های بومی عناب در استان خراسان جنوبی دو نوع لنگ و لی هستند که اکثراً به صورت گرد بوده و سایز کوچکتری نسبت به سایر نمونه‌های عناب اصلاح شده دارند اما از نظر طعم و مزه بسیار شیرین بوده و دارای هسته ریزی می باشند.

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی گونه های اصلاح شده بسیار زیادی از درخت عناب وجود دارد که باعث شده است گونه‌های مختلفی از عناب در ایران کشت شود که با توجه به اینکه سایز درشت تری نسبت به عناب های بومی دارند دارای قیمت بیشتری نیز هستند.

عناب خرمایی از جمله عناب هایی است که به دلیل کشیده بودن از نظر ظاهری و مشابه بودن به میوه خرما به عناب خرمایی معروف شده است و در حال حاضر در نقاط مختلف استان خراسان رضوی و جنوبی در حال کشت است.

نهال و درخت انواع عناب خرمایی را می‌توان از کشاورزان استان خراسان جنوبی خریداری کرد و همچنین آن را می توان از شهر های مختلف کشور از جمله کرج و تهران نیز سفارش داد چرا که در بخش‌های مختلفی از این شهرها کاشت درخت به صورت گلدانی در حال انجام است.عناب خرمایی

قیمت عناب خرمایی در تهران

با توجه به اینکه سایز عناب یکی از عوامل بسیار مهم در قیمت تمام شده هر کیلو عناب میباشد این موضوع باعث شده است که هر چقدر عناب کشیده تر و درشت تر باشد گران تر شود و لذا کشاورزان نیز در تلاش اند تا بتوانند با اصلاح درختان خود و همچنین پیوند زدن و آبیاری مناسب عناب برداشت شده خود را درشت ترین حالت ممکن قرار دهند.

در تهران نمونه های بسیار زیادی از عناب خرید و فروش می‌شود که هر کدام قیمت خاص خودش را دارد که با توجه به کیفیت و سایز از سوی فروشنده های این محصول قیمت گذاری و فروخته می شود.

قیمت عناب خرمایی در تهران حدوداً بیش از ۷۰ و ۸۰ هزار تومان می باشد که البته منظور عناب های درشت و درجه یک است چرا که این نوع خود دارای عناب های بی کیفیت و یا سایز کوچک نیز می باشد.

برای اینکه از قیمت روز آن مطلع شوید کافیست با مشاورین فروش شرکت ما ارتباط بگیرید و ویدئوهای مربوط به نمونه های مختلف این عناب را دریافت کرده و سپس با توجه به آن برای ثبت سفارش اقدام کنید.عناب خرمایی

فروش انواع عناب خرمایی درجه یک

فروش انواع عناب خرمایی درجه ۱ توسط کشاورزان این محصول نیز در استان خراسان جنوبی در حال انجام است که شما عزیزان میتوانید با مراجعه به استان خراسان جنوبی و مسافرت به روستا های اطراف بیرجند بهترین نمونه های عناب را با قیمت مناسب خریداری کنید.

اما به خوبی می‌دانید که سفر کردن به استان خراسان جنوبی و مراجعه به روستاها و شهرهای اطراف آن کمی دشوار است و به راحتی می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی با فروشنده های این محصول ارتباط بگیرید و سفارش خود را به ثبت برسانید و بسیاری از هزینه‌های جانبی را حذف کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب خرمایی

مرکز فروش عناب خرمایی در ایران

مرکز فروش عناب خرمایی در ایران استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند می باشد چرا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید