آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت خرید هر کیلو عناب اصفهان

قیمت خرید هر کیلو عناب اصفهان

قیمت خرید هر کیلو عناب اصفهان با توجه به کیفیت این محصول و همچنین حجم خرید متفاوت خواهد بود به طوری که اگر فردی بخواهد به صورت عمده انواع عناب را خریداری کند طبیعتاً قیمتی که دریافت خواهد کرد قطعاً بسیار ارزان‌تر از فردی خواهد بود که تصمیم داشته باشد عناب را به صورت کیلویی و در حجم پایین خریداری کند.عناب اصفهان

تولید عناب در استان اصفهان

استان اصفهان یکی از استان های مرکزی ایران است که در ان محصولات کشاورزی زیادی کشت می شود و معمولاً وقتی از محصولات کشاورزی استان اصفهان صحبت می شود عموم مردم به محصولاتی مانند سیب زمینی و پیاز فکر می‌کنند چرا که این منطقه قطب تولید این دو محصول است.

در سال‌های گذشته کشاورزان استان اصفهان با توجه به اینکه کم آبی به سراغشان آمده است به دنبال محصولات کشاورزی مختلف بودند تا بتواند با شرایط کم‌آبی نیز سازگاری داشته باشد.

عناب از جمله محصولاتی است که کشاورزان استان اصفهان مشغول به کشت آن هستند و چند سالی شده است که کشت عناب در این منطقه از کشور رواج بسیار زیادی یافته است و کشاورزان اصفهانی نهال عناب را از استان خراسان جنوبی که محل تولید عناب می باشد خریداری کرده و در زمین های خود کشت می کنند.

بعد از استان خراسان جنوبی استان اصفهان بزرگترین تولید کننده عناب در ایران به حساب می‌آید که سالانه صد ها تن عناب در این منطقه از کشور تولید می‌شود.
عناب اصفهان

مرکز خرید عناب اصفهان

باتوجه به این که تقاضا برای عناب از سوی مردم اصفهان بسیار زیاد است این مسئله باعث شده است که بازاریان اصفهان محصول عناب را به عنوان یکی از محصولات اصلی کسب و کار خود انتخاب کنند که این موضوع باعث شده است که در مناطقی از مختلفی از این شهر شاهد فروش عناب باشیم و در برخی از این مناطق تعداد فروشگاه‌هایی که انواع عناب را به فروش می‌رسانند بسیار بیشتر از سایر مناطق اصفهان می باشد که به آن مرکز خرید و فروش عناب گفته می‌شود.

با توجه به اینکه عناب های برداشت شده در اصفهان پاسخگوی نیاز مردم این منطقه از کشور نمی باشد بازاریان اصفهان عناب را به صورت عمده از قطب تولید آن یعنی استان خراسان جنوبی خریداری می کنند و در بازار اصفهان به فروش می رسانند لذا شما عزیزان نیز می توانید به صورت مستقیم عناب های مورد نیاز خود را از بازار بیرجند سفارش دهید.
عناب اصفهان

قیمت هر کیلو عناب در بازار اصفهان

به دلیل اینکه اکثر عناب های موجود در بازار اصفهان از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند خریداری می‌شود هزینه‌های حمل و نقل و وجود واسطه های متعدد در این میان سبب شده است که قیمت هر کیلو عناب در بازار اصفهان چیزی در حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد گرانتر از قیمت آن در شهر بیرجند باشد.

برای اینکه از قیمت روز انواع عناب در بازار اصفهان مطلع شوید کافی است از طریق همین سایت با مشاورین فروش شرکت آرمیس ارتباط برقرار کنید تا علاوه بر اینکه تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه از عناب را دریافت می کنید از قیمت روز آن نیز مطلع شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب فروشی مشهد

بازار عناب فروشی مشهد + قیمت روز عناب

بازار عناب فروشی مشهد از جمله بازارهای بزرگ برای این محصول در کشور به حساب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید