آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / عناب خشک درجه یک / قیمت عناب خشک درجه یک درشت

قیمت عناب خشک درجه یک درشت

قیمت عناب خشک درجه یک درشت با توجه به عوامل متعدد تعیین می‌شود که میزان چروک و اندازه از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت عناب هست البته لازم به ذکر است که قیمت عناب در شهرهای مختلف هم متفاوت میباشد که دلایل زیادی بر این امر وجود دارد که مهمترین آن هزینه حمل و نقل متفاوت برای هر شهر است.عناب خشک درجه یک درشت

عناب خشک درجه یک درشت

عناب را امروزه برای مصارف مختلفی از جمله مصرف دارویی و آجیلی مورد استفاده قرار می دهند در کشورهای مختلف از جمله چین عناب را عمدتاً به صورت دارویی مورد مصرف قرار می دهند اما در ایران علاوه بر مصرف دارویی اکثراً به صورت آجیلی استفاده می کنند و این نوع از استفاده در مناطق شرقی کشور به خصوص استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی بیشتر رواج دارد به طوری که اگر به این شهرها مسافرت کنید قطعاً با عناب و دیگر محصولات این استان از شما پذیرایی می کنند.

عناب انواع مختلفی دارد و بیشتر هم به صورت خشک شده در بازار موجود است.  عناب خشک را بر اساس کیفیت و مرغوبیت که دارد نمونه‌های مختلفی تقسیم می‌کنند هر چقدر که عناب درشت تر باشد و سطح آن صاف تر باشد عناب مرغوب تری به حساب می آید.

عناب خشک درجه یک درشت از جمله نمونه های عناب است که بیشتر به صورت اجیلی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که اندازه درشتی دارد.

این نوع از عناب را می توان از طریق عطاری ها و یا مراکز خشکبار فروشی در سراسر کشور خریداری نمود.عناب خشک درجه یک درشت

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در شهرهای مختلف کشور متفاوت است هر چقدر که از استان خراسان جنوبی فاصله میگیریم قیمت عناب افزایش پیدا میکند چراکه بازاریان آن شهرها باید عناب را از بیرجند خریداری کنند و علت اینکه هر چقدر دورتر می شویم قیمت عناب گرانترمیشود هزینه های حمل و نقل است چرا که هزینه‌های حمل و نقل نیز افزایش پیدا می کند البته ناگفته نماند که وجود واسطه های اضافی نیز باعث افزایش قیمت می شود.

عناب خشک درجه یک درشت جزء گرانترین عناب ها به حساب می آید به طور کلی قیمت عناب درجه یک از حدود ۳۵۰۰۰ تومان به بالا است و در حال حاضر گرانترین عناب ها یی به بیش از ۱۰۰ هزار تومان هم می‌رسد که مربوط به عناب های دست چین است.

برای اطلاع از قیمت دقیق تر نمونه های مختلف عناب خشک درجه یک درشت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید چراکه به علت تغییرات زیاد در قیمت عناب از اعلام قیمت در اینجا خودداری شده است.عناب خشک درجه یک درشت

خرید عناب درجه یک درشت از بیرجند

بیرجند به عنوان مرکز استان خراسان جنوبی شهر عناب می باشد و این نامگذاری به دلیل برداشت حجم زیادی از این محصول در بیرجند است.

از آن جایی که مرکز عناب در ایران شهر بیرجند است بناچار بازاریان مختلف برای خرید عناب باید از طریق این شهر اقدام کنند.

برای خرید عناب درجه یک درشت از بیرجند لازم است تا با عمده فروشی های این محصول ارتباط برقرار کرد و یا اینکه از طریق اینترنت برای خرید این محصول اقدام نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور از جمله  مهمترین مسیر ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید