آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت عناب درجه یک در خراسان

قیمت عناب درجه یک در خراسان

قیمت عناب درجه یک در خراسان جنوبی چقدر است؟ تفاوت قیمت عناب در بیرجند با سایر شهر ها مثل مشهد به چه دلایلی است؟
قیمت فروش عمده عناب و فروش جزئی چقدر است؟ این ها بخشی از سوالاتی است که در این مقاله سعی داریم به آن بپردازیم لذا تا پایان با ما همراه باشید.قیمت عناب درجه یک

ابتدا به طور مختصر با عناب آشنا می شویم.

عناب یکی از محصولات کشاورزی استان خراسان جنوبی می باشد که به یاقوت کویر معروف است. در خراسان جنوبی شهرستان های زیادی از جمله بیرجند، قاین، زیرکوه، درمیان و… وجود دارند که به صورت گسترده در آن ها عناب کشت می شود.
عناب میوه کوچکی به اندازه یک سنجد می باشد و همانند سنجد یه هسته خرمایی شکل کوچک در وسط آن وجود دارد. رنگ عناب بعد از رسیدن قرمز می شود و عناب وقتی خشک شود چروکیده شده و وزن آن کاهش می یابد.

درخت عناب دارای خارهایی شبیه به تیغه های موجود در برخی از گل ها مانند گل محمدی می باشد. رنگ چوب عناب قهوه ای متمایل به صورتی کم رنگ می باشد. و ارتفاعی در حدود ۸ تا ۱۲ متر دارد.قیمت عناب درجه یک

عناب خراسان

خراسان جنوبی و با مرکزیت بیرجند قطب تولید عناب کشور می باشد. بیشترین عناب تولید شده در خراسان متعلق به شهرستان های خوسف، بیرجند، و سربیشه می باشد. سطح زیر کشت عناب در ایران بیش از ۳۰۰۰ هکتار است که از این بین بیش از ۹۶ درصد آن در خراسان جنوبی قرار دارد.
کیفیت عناب های خراسان در درجه های مختلفی قرار دارد که هر کدام دارای قیمت مخصوصی است.

انواع عناب خراسان

عناب در خراسان جنوبی معمولا به دو صورت تازه و خشک به فروش می رسد که عناب تازه رنگی متمایل به سبز داشته و لغزنده و بدون چروک می باشد. اما عناب خشک قرمز رنگ است و چروکیده می شود.

عناب ها را معمولا بر اساس اندازه تقسیم بندی می کنند که عناب های ریز معمولا برای مصارف دارویی و دمنوشی مورد استفاده قرار میگیرد و عناب های درشت تر برای مصارفی مثل آجیلی استفاده می شوند.قیمت عناب درجه یک

حال سوال اینجاست که قیمت عناب درجه یک چقدر است؟

قیمت عناب درجه یک

عناب ها با توجه به کیفیت و ریز و درشتی ای که دارند از درجات قیمتی مختلفی برخوردار هستند. قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در سال گذشته از ۳۵۰۰۰ تومان به بالا بود. این در حالی است که قیمت عناب های ریزتر از ۶۰۰۰ تومان تا ۱۲۰۰۰ تومان متغییر بود.

قیمت عناب در بازار هر شهری متفاوت است و هر چقدر که از بیرجند دورتر شویم قیمت عناب افزایش خواهد یافت.

فروش فله ای عناب درجه یک

عناب به دو صورت فله ای و بسته بندی به فروش می رسد. قیمت عناب در حالت بسته بندی با توجه به هزینه های اضافی برای بسته بندی بیشتر از قیمت فروش فله ای عناب است.
در خراسان جنوبی اکثرا عناب به صورت فله ای به فروش می رسد و سود اصلی از فروش عناب به جیب دلالان می رود. ما در مجموعه آرمیس به شما پیشنهاد می کنیم تا با خرید اینترنتی عناب از قیمت عناب در خراسان بهرمند شوید و بوسیله این کار دلالان را حذف کنید.قیمت عناب درجه یک

خرید عمده عناب در خراسان جنوبی

بدون شک خرید عمده عناب نسبت به خرید جزئی آن از قیمت های متفاوتی برخوردار است. خرید عمده عناب و فروش آن به صورت جزئی و بسته بندی سود آوری بسیار بالایی دارد.
همچنین توصیه می شود تا با خرید عمده عناب از خراسان هزینه کمتری بابت خرید عناب انجام دهید چرا که خراسان قطب تولید عناب است.
قیمت عناب درجه یک در حالت فروش عمده در حدود ۶۰۰۰ تومان تا ۳۶۰۰۰ تومان می باشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند در اکثر استان ها و شهرهای ایران وجود دارد …

Call Now Buttonتماس بگیرید