آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت فروش هر کیلو عناب در بازار مشهد

قیمت فروش هر کیلو عناب در بازار مشهد

قیمت فروش هر کیلو عناب در بازار مشهد با توجه به پارامترهای زیادی از جمله حجم و مقدار خرید و همچنین کیفیت و سایز عناب تعیین می شود. مشهد به عنوان یکی از اصلی ترین بازارهای خرید و فروش برای اکثر محصولات کشاورزی استان خراسان جنوبی به خصوص عناب یکی از بازارهای بسیار بزرگ برای این محصول به شمار می رود. عناب مشهد مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و هم به صورت کیلویی و هم به صورت عمده در این شهر خرید و فروش می‌شود.عناب مشهد

بازار عناب مشهد

دارا بودن خواص دارویی و تغذیه بسیار بالایی که در محصول عناب وجود دارد این محصول را متمایز کرده است و افراد بسیار زیادی در سراسر ایران و جهان برای استفاده از این خواص بسیار بالا آن را مورد استفاده قرار می‌دهند.

در کشور ما عناب اکثراً در مناطق شرقی کشور و به خصوص استان های خراسان رضوی و جنوبی تولید می شود که آب و هوای این منطقه سازگاری مطلوب تری با کشت عناب دارد.

با توجه به اینکه عناب اکثراً در مناطق شرقی کشور برداشت می شود همین موضوع سبب شده است تا اصلی ترین بازارهای خرید و فروش عناب نیز در شرق کشور باشد.

بازار عمده فروشی عناب در بیرجند به عنوان اصلی‌ترین بازار خرید و فروش عناب در ایران به حساب می‌آید چرا که بیشترین تولید عناب مربوط به استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند می باشد.

بعد از بیرجند به جرئت می‌توان گفت که بازار عناب مشهد یکی از اصلی ترین بازار های ایران برای فروش این محصول می باشد چرا که یکی از کلان شهرهای ایران بوده و بسیاری از بازاریان نیز برای تامین محصولات مورد نظر خود به بازار مشهد مراجعه می کنند.

در مشهد می توان با مراجعه به بازار هایی از قبیل بازار مصلی و همچنین بازار مولوی نمونه های مختلف عناب را خریداری کرد.عناب مشهد

قیمت هر کیلو عناب در بازار مشهد

مشهد خود تولید کننده بزرگی برای عناب نیست یعنی اکثر عناب های موجود در بازار مشهد از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند وارد مشهد می شود.

معمولاً قیمت هر کیلو عناب در بازار مشهد با قیمت این محصول در بازار بیرجند زیاد تفاوتی ندارد و معمولاً قیمتشان یکسان است.

اما وجود واسطه های اضافی و همچنین هزینه‌های حمل و نقل از بیرجند تا مشهد مقداری در قیمت تمام شده عناب در مشهد تاثیر گذار بوده است و همین موضوع سبب شده است تا اندکی عناب در مشهد گران‌تر از عناب در بیرجند باشد.

عناب یکی از محصولات کشاورزی است که نمی‌توان به راحتی در رابطه با قیمتش اظهار نظر کرد چراکه دارای تنوع کیفیتی و همچنین تنوع اندازه بسیار زیادی است و همین موضوع باعث شده است که تنوع قیمتی عناب نیز بسیار زیاد باشد.

با توجه به این موضوع نمیتوانیم قیمت دقیقی برای عناب بیان کنیم اما به طور کلی قیمت هر کیلو عناب در بازار عمده فروشی مشهد چیزی در حدود ۱۵ تا ۱۳۰ هزار تومان می باشد.عناب مشهد

فروش عمده عناب مشهد

مشهد یکی از بازار های عمده فروشی بزرگ برای عناب می باشد به طوری که معاملات بسیار بزرگی برای این محصول در شهر مشهد انجام می‌شود و اکثر شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش عناب در مشهد نمایندگی و یا دفتر فروش دارند.

فروش عمده عناب مشهد توسط بازاریان و همچنین تجار و کسبه فعال در این زمینه در حال انجام است که نمونه های مختلف عناب را از مشهد به سراسر ایران ارسال می کنند.

برای خرید عمده عناب از بازار مشهد هم می توان به صورت حضوری به این شهر و بازار هایی از قبیل مصلی و مولوی مراجعه کرده و هم  اینکه می توان با جستجو در اینترنت با فروشنده های عناب در این شهر تماس برقرار کرده و سفارش خود را به ثبت رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع عناب

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰ موضوع مورد بررسی ما در این مقاله خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید