آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / قیمت هر کیلو عناب تازه | فروش آن در تهران

قیمت هر کیلو عناب تازه | فروش آن در تهران

قیمت هر کیلو عناب تازه در شهر های مختلف ایران با توجه به میزان کیفیت آن و همچنین هزینه های حمل و نقل متفاوت می باشد. قیمت روز عناب تازه را می توان از فروشندگان و باغداران عناب جویا شد. بازاریان معمولا عناب تازه را از خراسان جنوبی خریداری و با فروش آن در شهر های بزرگ کشور از جمله تهران و اصفهان درآمدزایی می کنند.قیمت هر کیلو عناب تازه

عناب تازه بیرجند

عناب یک میوه درختی در اندازه یک زیتون می باشد که حدود ۹۸ درصد آن در خراسان جنوبی کشت می شود. شهر بیرجند به عنوان مرکز این استان به شهر عناب معروف است به طوری که کیفیت عناب این منطقه زبان زد عام و خاص می باشد.

عناب به دو صورت قابل مصرف می باشد:

  1. به صورت تازه: عناب تازه را می توان هر ساله از اوایل مرداد تا اواخر شهریور از باغات خراسان جنوبی تهیه کرد و به دلیل ماندگاری پایین این نوع از عناب نمی توان در تمام ایام سال از آن استفاده کرد.
  2. به صورت خشک شده: عناب خشک بر خلاف عناب تازه ماندگاری بسیار بالایی دارد(تا یک سال بیرون از یخچال) و همین امر باعث شده است تا بتوان آن را در تمام ایام سال خریداری کرد.
عناب در حالت تازه سطح صاف و لغزنده ای دارد ولی در حالت خشک شده سطح آن چروک می شود و نسبت به عناب تازه کاهش وزن پیدا می کند.
قیمت هر کیلو عناب تازه

فروش عناب تازه با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت

فروش عناب تازه با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در بازار بیرجند و سایر شهر های استان خراسان صورت می گیرد. در بازار بیرجند با شروع فصل برداشت عناب تازه بازاریان زیادی شروع به فروش عمده و جزئی عناب درجه یک بیرجند می نمایند.

در این بازار به دلیل فراوانی این نوبرانه قیمت آن بسیار به صرفه می باشد. علاوه بر بازاریان بیرجندی افراد متعدد زیادی در بستر اینترنت این فرصت را برای هر فردی در سراسر ایران قرار داده اند تا بتواند با خرید اینترنتی عناب تازه فرصت بهرمندی از این طعم بی نظیر را داشته باشد.

فروش عناب تازه بیرجند در بستر اینترنت در چند سال گذشته به دلیل ارائه قیمت پایین و نبود هزینه های جانبی بسیار رشد پیدا کرده است.قیمت هر کیلو عناب تازه

قیمت هر کیلو عناب تازه بیرجندی

قیمت هر کیلو عناب تازه بیرجندی را از راه های زیادی می توان بدست آورد که بهترین مسیر تماس با مدیران فروش شرکت های مختلف در بستر اینترنت می باشد. یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تمام شده عناب تازه اندازه آن می باشد به طوری که عناب های درشت تر دارای قیمت بیشتری هستند.

اما به طور کلی به دلیل ترد بودن عناب تازه نمی توان به راحتی آن را بر اساس ریز و درشتی تقسیم بندی کرد و بازاریان و تاجران عناب آن را به صورت مخلوط یا درهم( ریز و درشت با هم) به فروش می رسانند.

قیمت هر کیلو عناب تازه در بیرجند در سال گذشته در حدود ده هزار تومان بود این در حالی بود که این قیمت در کلان شهر های ایران از جله تهران و اصفهان دو برابر آن بود که دلایلی مانند هزینه های حمل و نقل و همچنین وجود واسطه ها باعث این اتفاق شده بودند.قیمت هر کیلو عناب تازه

فروش عناب تازه در تهران

فروش عناب تازه در تهران و سایر شهر های ایران با شروع فصل برداشت آن استارت می خورد و در حدود دو ماهی که عناب تازه قابل برداشت است ادامه دارد.

در تهران عناب تازه معمولا توسط تره بارها و همچنین کاسبان کنار جاده به فروش می رسد. لازم به ذکر است چنانچه در غیر از فصل برداشت عناب تازه، کسی ادعای فروش آن را کردباید بدانید که به صورت مصنوعی اقدام به تازه نگه داشتن آن کرده اند چرا که عناب تازه به صورت طبیعی بعد از ده تا ۱۵ روز خراب می شود.

اما چگونه می توان عناب را تازه نگه داشت؟

قیمت هر کیلو عناب تازه

چگونه عناب را تازه نگه داریم؟

یکی از مسائلی که برای بسیاری از علاقه مندان به عناب تازه مطرح است این است که چگونه می توان عناب را همیشه تازه نگه داشت؟ در جواب این سوال باید گفت که عملا نگه داشتن عناب تازه بیش از ۱۵ روز غیر ممکن می باشد و بعد از این مدت عناب تازه کپک می زند.

اما روش هایی است که می توان به وسیله آن عناب خشک را تازه کرد و از حالت سفتی خارج نمود و ان هم خیس کردن عناب خشک می باشد. در این روش در هر زمانی می توان به مقدار لازم از عناب خشک را حدودا دو دقیقه در آب غوطه ور کرد این عمل باعث نفوذ آب در عناب خشک می شود و عناب را از حالت محکمی و سفتی به حالت نرم تبدیل می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب تازه درجه یک

خرید عناب تازه درجه یک امسالی از بیرجند

خرید عناب تازه درجه یک امسالی از بیرجند از راه های بسیار زیادی امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید