آراد برندینگ
خانه / عناب خشک درشت / قیمت هر کیلو عناب خشک درشت

قیمت هر کیلو عناب خشک درشت

قیمت هر کیلو عناب خشک درشت در بازار هر شهری متفاوت می باشد و با توجه به اینکه چه میزان عناب در آن شهر عرضه می شود متفاوت خواهد بود. قیمت عناب خشک بیرجند را می توان از طریق فروشندگان آن در سراسر کشور جویا شد همچنین لازم به ذکر است که قیمت روز عناب خشک درشت از طریق وب سایت های اینترنتی نیز قابل مشاهده می باشد.عناب خشک درشت

انواع عناب خشک درشت

عناب به دو نوع تازه و خشک برداشت می شود به طوری که نوع تازه آن فقط در نیمه دوم تابستان موجود می باشد و بعد از آن دیگر عناب به صورت تازه یافت نمی شود لذا چنانچه در غیر از این مدت کسی ادعای فروش عناب تازه را کرد بدانید که این صحبت درست نمی باشد و عناب به صورت مصنوعی و با خیس کردن به شکل تازه در آمده است.

اما عناب خشک بر خلاف عناب تازه کاملا ماندگاری متفاوتی دارد به طوری که در تمام فصول سال عناب به صورت خشک شده خرید و فروش می شود.

عناب خشک انواع زیادی دارد که این تنوع عموما به دلیل اندازه عناب می باشد به صورتی که عناب بعد از برداشت به صورت خشک به وسیله دستگاه سورتینگ و یا الک های دستی در سایز های متفاوت دسته بندی و به فروش می رسد.عناب خشک درشت

تفاوت قیمت عناب تازه و عناب خشک در سال جاری

از گذشته های دور مردم و کشاورزان برای افزایش ماندگاری محصولات مختلف اقدام به خشک کردن آن ها می کردند و عناب نیز به همین صورت است.
عناب بعد از خشک شدن کاهش وزن دارد و به همین دلیل قیمت عناب خشک بیشتر از قیمت عناب تازه می باشد.

در سال جاری شاهد نوسانات زیادی در قیمت عناب بوده ایم به طوری که با گذشت زمان از فصل برداشت عناب رفته رفته قیمت آن روند افزایشی ای داشته است.

قیمت عناب تازه امسالی چیز در حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان خرید و فروش می شد اما عناب خشک بر اساس اندازه قیمت های متفاوتی داشت. قیمت عناب خشک از ۹۰۰۰ تومان تا حدود ۶۵۰۰۰ تومان متغیر می باشد که دلیل اصلی این تفاوت قیمت زیاد تفاوت در اندازه های عناب می باشد.

در زیر به قیمت چند نمونه عناب اشاره می کنیم:

  • قیمت هر کیلو عناب خشک درشت: ۴۰ هزار تومان تا ۵۵ هزار تومان
  • قیمت عناب ریز دارویی: ۶ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان
  • قیمت عناب تازه امسالی: ۱۵ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان
  • قیمت عناب متوسط یک کیلو گرم: ۱۸ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان
  • قیمت عناب ریز یک کیلویی: ۱۲ هزار تومان تا ۱۵ هزار تومان

برای اطلاع از قیمت دقیق هر نمونه عناب با ما در ارتباط باشید.عناب خشک درشت

تولید و فروش عناب درشت درجه یک

تولید و فروش عناب درشت درجه یک تابع عوامل زیادی از جمله نوع درخت عناب، میزان آبیاری و کود دهی، خاک و محیط کاشت درخت عناب، رعایت اصول چیدن عناب و… می باشد.

در شهر بیرجند انواع عناب خشک درشت را می توان با قیمت سر باغ خریداری کرد. همچنین فروش عناب درشت در شهر های مختلف کشور از جمله تهران و کرج از رونق خوبی برخوردار می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت خشک

فروش عناب درشت خشک با قیمت ارزان

فروش عناب درشت خشک با قیمت ارزان از طریق وب سایت های اینترنتی فروش انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید