آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت هر کیلو عناب در بازار شیراز

قیمت هر کیلو عناب در بازار شیراز

قیمت هر کیلو عناب در بازار شیراز را می توان از عمده فروش های این محصول در استان فارس جویا شد چرا که این عمده فروشی ها به واسطه اینکه روزانه عناب را خرید و فروش می‌کنند قیمت روز این محصول را دارا هستند.قیمت عناب شیراز

بازار عناب شیراز

شیراز به عنوان مرکز استان فارس یکی از شهرهای مرکزی ایران به حساب می آید که جمعیت به نسبت بالایی دارد و جزء کلان شهرهای ایران است.

محصولات مختلف کشاورزی در بازار شیراز به فروش می‌رسد و بازاریان این شهر محصولات مختلفی را از سراسر کشور خریداری کرده و با توجه به نیاز مردم آن را به فروش می رسانند.

عناب یکی از محصولاتی است که در شیراز تقاضای بسیار زیادی برای آن است به طوری که هر ساله بازاریان عمده فروش شیراز حجم بسیار زیادی از عناب را از استان خراسان جنوبی که مهد تولید آن می باشد خریداری می کند و انواع عناب را به صورت عمده و به صورت کیلویی در بازار شیراز به فروش می‌رسانند.

بازار عناب شیراز که در شش ماه دوم سال رونق بیشتری دارد محل مناسبی برای خرید انواع عناب برای ساکنین استان فارس و همچنین استان های مجاور آن می باشد.

در بازار عناب شیراز می توان تمام نمونه های این محصول از ریز تا درشت را مورد بررسی قرار داد و آن را که مورد نیاز ما است خریداری کرد.قیمت عناب شیراز

فروش عناب بیرجند در شیراز

با توجه به اینکه استان فارس و شهر شیراز تولید کننده عناب نیست این موضوع باعث شده است که بازاریان این شهر برای تامین عناب مورد نیاز مردم شیراز عناب را از قطب تولید آن یعنی شهر بیرجند خریداری کنند.

با توجه به این موضوع برای این که بتوانیم عناب بیرجند را در شهر شیراز خریداری کنیم کافی است به بازاریان عمده فروش عناب در این شهر مراجعه کنیم، آنان عناب بیرجند را خریداری کرده و در شیراز به فروش می رسانند.

از آنجایی که کیفیت نمونه های مختلف عناب متفاوت میباشد این موضوع باعث شده است که بازاریان شهر شیراز نیز کیفیت های متنوعی از عناب را خریداری کنند و با توجه به کشش بازارشان نمونه‌های درجه یک تری را نیز خریداری می‌کنند لذا در شهر شیراز می توانیم انواع عناب بیرجند در درجه کیفی های مختلف از ریز تا درشت را خریداری کنیم.قیمت عناب شیراز

قیمت هر کیلو عناب در بازار شیراز

قیمت هر کیلو عناب تازه و عناب خشک در شهر شیراز برای خریداران و فروشندگان این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است و به خصوص خریداران پیوسته در جستجوی قیمت این محصول هستند تا بتوانند تا حد ممکن عناب را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

یکی دیگر از گروه هایی که به دنبال قیمت عناب در شهر شیراز هستند افرادی هستند که در بیرجند قرار دارند و قصد فروش عناب خود را در شهرهای مختلف ایران دارند برای این منظور پیوسته به دنبال قیمت عناب در شهرهای مختلف ایران به خصوص شیراز هستند تا بتوانند در صورت گران‌تر بودن عناب در این شهرها، عناب خود را به آن شهر برده و به فروش برسانند تا از حاشیه سود بیشتری برخوردار شوند.

قیمت هر کیلو عناب در شیراز به طور متوسط حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد گرانتر از قیمت عناب در بیرجند میباشد که به دلایلی مانند هزینه‌های حمل و نقل و وجود واسطه ها و همچنین حاشیه سود کاسبان شیراز باعث این موضوع شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند

نمایندگی پخش و فروش عناب بیرجند در اکثر استان ها و شهرهای ایران وجود دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید