آراد برندینگ
خانه / عناب سبز / قیمت هر کیلو عناب سبز (تازه) در بیرجند

قیمت هر کیلو عناب سبز (تازه) در بیرجند

قیمت هر کیلو عناب سبز (تازه) در بیرجند هرساله دستخوش تغییرات زیادی است و باید در فصل برداشت این محصول قیمتش استعلام گرفته شود چرا که به دلیل تغییرات زیاد قیمتی قیمت عناب سبز نیز پیوسته در حال تغییر است که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.قیمت عناب سبز

عناب سبز به چه عنابی گفته می شود؟

عناب محصولی است که در ابتدا قبل از اینکه برسد به رنگ سبز می باشد و رنگ آن سبز فسفری است و در ادامه کم‌کم با رسیدن عناب لکه های قرمزی بر روی عناب به وجود می‌آید که باعث می‌شود عناب به رنگ سبز همراه با لکه های قرمز بر روی آن قرار بگیرد.

منظور از عناب سبز همان عناب تازه می باشد که در شهرهای مختلفی مانند تهران و اصفهان به عناب تازه عناب سبز گفته می شود.

فصل برداشت عناب سبز یا همان عناب تازه در بیرجند مربوط به اواخر تابستان می باشد با آغاز مرداد ماه تقریباً عناب تازه آماده برداشت می‌شود و فروشندگان زیاد این محصول را به شهرهای مختلف ایران ارسال می‌کنند تا خریداران در آن شهرها بتوانند با راحتی بیشتری و بدون دغدغه انواع عناب تازه بیرجند را خریداری کنند.

عناب سبز طعم بسیار ملینی دارد و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد آن را خریداری کنند، البته لازم به ذکر است ماندگاری این نوع عناب بسیار پایین است و حدود ده تا پانزده روز ماندگاری دارد و بعد از آن خراب میشود.قیمت عناب سبز

قیمت هر کیلو عناب سبز

عناب سبز محصولی است که به صورت مخلوط خرید و فروش می‌شود یعنی ریز و درشت عناب باهم است البته لازم به ذکر است اکثراً هم عناب درشت میباشد چرا که عناب های درشت زودتر می رسد.

اما برخلاف عناب تازه عناب خشک این گونه نیست و به صورت سایز بندی و در کیفیت های متنوع به فروش می رسد.

برای برداشت عناب تازه باید دانه های عناب یکی یکی از درخت چیده شود و اینگونه نیست که با چوب به شاخه‌های درخت ضربه بزنیم چرا که بسیاری از آنها هنوز نرسیده است و کال است و همچنین اگر با چوب به عناب ضربه بخورد عناب های تازه به راحتی می شکند و سریع خراب می شود.

قیمت هر کیلو عناب سبز در شهرهای مختلف ایران متفاوت است، به عنوان مثال در قطب تولید آن یعنی بیرجند این محصول بسیار ارزان می باشد اما در شهرهای دیگری مانند تهران قیمت عناب سبز چیزی در حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد گرانتر از قیمت آن در بیرجند است.

قیمت عناب سبز در سال گذشته در حدود ۲۰ هزار تومان بود و برای استعلام قیمت این محصول در سال جاری لازم است با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.قیمت عناب سبز

خرید عناب سبز از بیرجند

برای اینکه بتوانیم عناب سبز را خریداری کنیم در مرحله اول لازم است در فصل برداشت آن اقدام کنیم چرا که در غیر این فصل عناب تازه یا عناب سبز برای فروش وجود نخواهد داشت.

خرید عناب سبز از بیرجند از طریق ارتباط گرفتن با بازاریان بیرجند امکان پذیر می باشد همچنین می توانید به صورت مستقیم از باغدار عناب تازه و سبز را خریداری کنیم علاوه بر این موارد از طریق وب سایت های اینترنتی نیز خرید عناب سبز امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب سبز

مرکز خرید عناب سبز در ایران

مرکز خرید عناب سبز در ایران مهد تولید این محصول یعنی استان خراسان جنوبی می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید