آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / لیست قیمت حبه عناب | خرید آن از کارخانه

لیست قیمت حبه عناب | خرید آن از کارخانه

لیست قیمت حبه عناب از سوی کارخانه تولید کننده این محصول در اختیار خریداران قرار می گیرد تا بتوانند بعد از بررسی و انتخاب محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. برای خرید حبه عناب از کارخانه می توان از طریق سایت این کارخانه اقدام کرد و بعد از بررسی کلیه محصولات محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کرد.قیمت حبه عناب

کارخانه حبه عناب

حبه عناب محصولی است که به واسطه پودر کردن عناب خشک تولید می شود و این کار در کارگاه ها و کارخانه های مخصوصی انجام می شود چرا که برای پودر کردن عناب و تولید حبه عناب نیازمند دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای است که فقط در این محل ها می توان برای تولید عناب به بهای اقدام کرد.

حبه عناب توسط کارخانه ساینا شرق بیرجند تولید می شود و این کارخانه توانسته است در حال حاضر این محصول را در ۱۳ طعم مختلف تولید کند و علاوه بر عناب حبه ای این کارخانه محصولات دیگری از جمله دمنوش عناب و دمنوش هسته عناب را نیز تولید می کند.

برای تولید حبه عناب در کارخانه نیازمند دستگاه ها و انجام فعالیت های خاصی است که در ویدئوی زیر می توانید مراحل تولید حبه عناب را در کارخانه شاینا شرق بیرجند مشاهده بفرمایید.

لیست قیمت حبه عناب

در حال حاضر در کارخانه شاینا محصولات مختلفی تولید می‌شود که از جمله آنها حبه عناب در ۱۳ طعم مختلف و دمنوش عناب می باشد که هر کدام دارای قیمت خاص خودش است به عنوان مثال حبه عناب با طعم ساده ارزان تر از خبه عناب با طعم های مختلف می باشد چرا که خود طعم به کار برده شده نیز دارای قیمتی است و طبیعی است که وقتی آن تن به کار برده می‌شود قیمت افزایش پیدا کند.

در ادامه لیست قیمت حبه عناب را آورده ایم که می توانید بعد از بررسی کامل لیست قیمت برای ثبت سفارش خود با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید لازم به ذکر است بر اساس حجم میزان سفارش شما یکی از قیمت های اعلام شده در تصویر زیر در نظر گرفته خواهد شد به عنوان مثال کسی که تعداد کمی حبه عناب سفارش دهد با قیمت مصرف کننده حساب خواهد شد و بقیه موارد نیز به همین صورت خواهد بود.
قیمت حبه عناب

خرید عناب حبه ای از کارخانه

حبه عناب یا همان قند عناب در حال حاضر توسط مراکز و محل های زیادی در سراسر کشور توزیع می‌شود و می‌توان برای خرید عناب حبه ای به این مراکز مراجعه کرد و بعد از بررسی و انتخاب محصول مورد نظر خود آن را خریداری نمود.

علاوه بر این محل ها می‌توان از طریق اینترنت نیز عناب حبه ای را به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده آن خریداری نمود و برای این امر باید از طریق سایت شرکت عناب سازان شاینا شرق اقدام نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه عناب زنجبیلی

سایت فروش اینترنتی حبه عناب زنجبیلی

سایت فروش اینترنتی حبه عناب زنجبیلی توسط تولید کننده های این محصول راه اندازی شده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید