آراد برندینگ
خانه / عناب / لیست قیمت عناب خشک شده در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت عناب خشک شده در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت عناب خشک شده در سال ۱۴۰۰ در ادامه این مقاله آمده است که می توانید بر اساس قیمت انواع عناب خشک در بازار بیرجند برای خرید عمده آن از طریق همین سایت اقدام کنید و لازم به ذکر است به طور کلی قیمت هر کیلو عناب خشک در سال ۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ افزایش چند هزار تومانی داشته است.قیمت عناب خشک شده

برداشت عناب خشک سال ۱۴۰۰

عناب در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته در حجم بیشتری تولید شد به طوری که شاهد این موضوع بودیم که از نظر وزنی شاید بیش از هزار تن عناب بیشتر در این سال نسبت به سال گذشته توسط کشاورزان و باغداران استان خراسان جنوبی برداشت و روانه بازار شد.

برخلاف سال های گذشته در سال ۱۴۰۰ فصل برداشت عناب خشک از حدودا ۱۵ شهریور ماه شروع شد این در حالی بود که در سال های قبل از حدود ۱۵ مهر انواع عناب خشک شده برداشت می شد.

در سال جاری چیزی در حدود ۷ هزار تن عناب در استان خراسان جنوبی برداشت شد و به وسیله کاسبان و تجار مختلف در سراسر کشور و همچنین سراسر دنیا به فروش رسید.

دلیل اینکه فصل برداشت عناب خشک در سال ۱۴۰۰ زودتر از سال ۹۹ آغاز شد این بود که هوا در تابستان سال ۴۰۰ به شدت گرم بود و این گرمای زیاد هوا باعث شده بود که عناب ها مقداری چروکیده و زودتر از مدت موعد برداشت شود.قیمت عناب خشک شده

لیست قیمت عناب خشک شده ۱۴۰۰

عناب محصولی است که در سایزها و کیفیت های مختلف موجود می باشد و نمی توان بدون نشان دادن تصویر و ویدئویی از عناب قیمتی برای آن بیان کرد چرا که تعاریف از نمونه‌های مختلف عناب متفاوت میباشد یعنی مثلاً عناب ریز یک فروشنده با عناب ریز فروشنده دیگر با هم متفاوت است و اینگونه نیست که سایز و کیفیت یکسانی داشته باشد.

عناب خشک ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ افزایش قیمت زیادی داشت به طوری که عناب های درشت افزایش قیمت حدود ۱۵ هزار تومانی نسبت به سال قبل داشت چرا که در سال جاری عناب های درشت کمتر از سایر نمونه های عناب بود.

در ادامه به طور حدودی قیمت برخی از نمونه های عناب را بیان می‌کنیم اما در نظر داشته باشید که این قیمت ها کاملاً حدودی است و لازم است که شما عزیزان برای دریافت ویدئو ها و تصاویر مربوط به هر نمونه از عناب از طریق همین سایت با کارشناسان فروش شرکت ما تماس بگیرید.

لیست قیمت عناب خشک شده ۱۴۰۰

لیست قیمت عناب خشک شده ۱۴۰۰

  • عناب دارویی و دمنوشی: هر کیلو تقریبا ۱۲ تا ۱۴ هزار تومان
  • عناب ریز: هر کیلو حدود ۱۹ تا ۲۱ هزار تومان
  • عناب متوسط: هر کیلو تقریبا ۳۰ هزار تومان
  • عناب درشت معمولی: هر کیلو حدود ۳۷ تا ۴۰ هزار تومان
  • عناب درشت درجه یک: هر کیلو حدود ۴۸ تا ۵۰ هزار تومان
  • عناب درشت درجه یک صادراتی: هر کیلو تقریبا ۷۵ تا ۸۰ هزار تومان
  • عناب دستچین: ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان
قیمت عناب خشک شده

فروش عمده انواع عناب خشک امسالی

با آشنایی با قیمت انواع عناب خشک امسالی می توانید به راحتی برای ثبت سفارش عناب اقدام کنید چرا که وقتی این قیمت ها را بدانید متوجه می‌شوید که اگر فروشنده ای قیمتی با تفاوت زیاد با این قیمت ها به شما اعلام کرد باید بدانید که قیمت او فیک بوده و لازم است قبل از خرید عمده حتماً از او نمونه دریافت کنید و کیفیت او را مورد بررسی قرار دهید.

فروش عمده انواع عناب خشک ۱۴۰۰ توسط کشت و صنعت آرمیس در سایزها و کیفیت های متنوع بنا به درخواست شما عزیزان ارسال می‌شود یعنی اینکه می‌توانید کیفیت انواع و همچنین سایز و همچنین نوع بسته بندی را مشخص کنید تا برایتان ارسال شود.

در حال حاضر چنانچه قصد خرید عمده عناب را داشته باشید می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی موجود در همین سایت با کارشناسان شرکت آرمیس ارتباط برقرار کرده و بعد از دریافت قیمت دقیق و به روز هر نمونه از عناب سفارش خود را ثبت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب خشک

سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران

سایت خرید عناب خشک امسالی در ایران از جمله مسیر هایی است که می توان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید