آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / مراکز عرضه عناب خشک ۵۰۰ گرمی

مراکز عرضه عناب خشک ۵۰۰ گرمی

مراکز عرضه عناب خشک ۵۰۰ گرمی در وهله اول شامل کشاورزان تولیدکننده این محصول می باشند که پس از تولید عناب اقدام به عرضه مستقیم و بدون واسطه این محصول در بین خریداران می کنند.

البته کارگاه ها و کارخانه های فرآوری و بسته بندی این محصول از دیگر مراکز فروش عناب خشک می باشند که فروش عناب را بسیار گسترده در بین خریداران انجام می دهند، در این میان وب سایت های اینترنتی فعال  نیز از مراکز عرضه عناب خشک می باشند.
عناب خشک 500 گرمی

روش نگهداری عناب در یخچال

عناب از جمله محصولات و میوه هایی می باشد که حفظ کیفیت و تازگی آن تاثیر به سزایی در حفظ خاصیت این محصول دارا می باشد.

روش های نگهداری متفاوتی برای حفظ کیفیت این محصول وجود دارد که از جمله این روش ها نگهداری عناب در یخچال هست که یخچال به دلیل دارا بودن محیطی سرد مانع از رشد هرگونه عامل بیماری زا و عوامل میکروبی در عناب می باشد، زیرا تخم و لارو موجود در عناب در محیط سرد رشد نکرده و از کیفیت این محصول نمی کاهد.

برای نگهداری عناب در یخچال در ابتدا باید محصولی سالم و با کیفیت را انتخاب نمود بعد از ضد عفونی نمودن آن باید در درون محفظه ای عناب را بسته بندی نموده زیرا اگر عناب را بدون هیچ پوششی در یخچال قرار دهیم موجب تغییر رنگ این محصول و کاهش کیفیت آن می شود.

بنابراین بهتر است در درون ظروف بسته بندی پلاستیکی که مانع از نفوذ عوامل خارجی به درون این ظروف شود عناب را بسته بندی نموده زیرا این ظروف نویی حائل بین عناب و نفوذ سرمای مستقیم به درون بسته بندی این کالا می باشد این گونه بافت این میوه نیز دچار سرمازدگی نیز نمی شود.

در مرحله بعدی می بایست به درجه یخچال و طبقه ای که قرار است عناب نگهداری شود توجه نمود، باید درجه یخچال به گونه ای نباشد که این محصول را دچار سرمازدگی نکند، و هم چنین بهتر است از عناب در یخچال نگهداری نمود و از نگهداری آن در فریزر می بایست اجتناب نمود.

فروش فوق العاده عناب خشک ۵۰۰ گرمی

فروش فوق العاده عناب خشک ۵۰۰ گرمی می بایست از طریق نمایندگی و دفاتر پخش و فروش این محصول انجام شود.
این دفاتر اقدام به فروش مستقیم این محصول از تولید به مصرف می کنند، البته این دفاتر دارای بازاریابانی می باشد که به وسیله بازاریابان خود نیز فروش فوق العاده عناب را انجام می دهند، وب سایت های اینترنتی فعال در این زمینه نیز فروش فوق العاده عناب را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور از جمله  مهمترین مسیر ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید