آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / مرکز خرید عناب خشک در مشهد

مرکز خرید عناب خشک در مشهد

مرکز خرید عناب خشک در مشهد توانسته است با پخش عمده و جزئی عناب در این شهر نیاز مردم مشهد را به عناب برطرف کند. عناب خشک مشهد در بازار ایران یکی از مرغوب ترین نمونه های عناب به حساب می آید که با توجه به اندازه و میزان کیفیت آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد.عناب خشک مشهد

عناب خشک مشهد (Mashhad dried jujube)

عناب درختی است که در تقریباً اکثر استانهای کشور کشت می شود.

استان های نظیر اصفهان مازندران و ختی سیستان و بلوچستان از جمله استانهایی هستند که قابلیت کشت عناب را دارند.

یکی از استانهای شرقی ایران که بعد از خراسان جنوبی بیشترین سهم تولید عناب را دارد استان خراسان رضوی می باشد؛ در استان خراسان رضوی و شهر مشهد باغات زیادی برای کشت عناب وجود دارد که در سال های اخیر از طریق کشاورزان بیرجندی در استان خراسان رضوی کشت شده است.

مشهد خود تولید کننده عناب است اما از آنجایی که شرایط آب و هوایی استان خراسان جنوبی سازگاری بیشتری با عناب دارد اکثر عناب های ایران در استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند کشت می شود لذا عناب های موجود در بازار مشهد همان عناب های برداشت شده در خراسان جنوبی می باشد که به وسیله بازرگانان و تجار در بازار مشهد توزیع می شود.

عناب خشک مشهد رامی توان از سراسر این شهر با کمترین صرف زمان و هزینه خریداری نمود چرا که مراکز زیادی برای فروش عناب در مشهد وجود دارد.عناب خشک مشهد

مرکز خرید و فروش عناب در مشهد

بسیاری از افراد از جمله کشاورزان بیرجندی به دنبال پیدا کردن مرکز خرید و فروش عناب در مشهد هستند تا بتوانند با فروش محصول خود در این بازار از سود بیشتری برخوردار شوند.

در مشهد بازارهای زیادی برای خرید و فروش عناب وجود دارد که می‌توان به این بازارها برای خرید و یا فروش انواع عناب مراجعه کرد.

بازار مولوی و بازار مصلی و همچنین بازار رضا از جمله اصلی ترین بازارهای این شهر هستند که بازاریان زیادی در آن مشغول به خرید و فروش انواع خشکبار از جمله عناب می باشند.

به دلیل ماندگاری بیشتر عناب خشک، عناب خشک مشهد اکثراً در این بازارها به فروش می رسد و عناب تازه فقط در نیمه دوم تابستان یافت می شود؛ لذا برای خرید عناب خشک می توان در تمام ایام سال به این بازارها مراجعه کرد اما برای خرید عناب تازه مشهد لازم است فقط در تابستان اقدام نمود.
عناب خشک مشهد

خرید عناب خشک از مشهد

امروزه مشهد به عنوان یکی از مهم‌ترین بازارهای خرید و فروش عناب در ایران به حساب می‌آید چرا که به دلیل زیارتی بودن و همچنین جمعیت بالایی که دارد بسیاری از افراد برای خرید عناب به این شهر مراجعه می‌کنند.

برای خرید عناب خشک از مشهد به دو صورت حضوری و غیرحضوری می توان اقدام نمود. در صورت مراجعه حضوری به بازار مشهد می توان انواع عناب را مشاهده کرده و بعد از استعلام قیمت خریداری نمود و در حالت دوم میتوان از طریق خرید اینترنتی عناب اقدام نمود تا در کمترین زمان ممکن عناب مورد نظر خود را تحویل گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور

شرکت پخش عمده عناب خشک درجه یک در کشور از جمله  مهمترین مسیر ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید