آراد برندینگ
خانه / عناب زرد / مرکز خرید عناب زرد

مرکز خرید عناب زرد

مرکز خرید عناب زرد در ایران استان خراسان جنوبی می باشد که با برداشت سالیانه بیش از ۷ تن عناب قطب تولید عناب کشور است لازم به ذکر است برای خرید عناب زرد یا همان عناب تازه لازم است تا در تابستان برای تهیه آن اقدام کرد.عناب زرد

آشنایی با عناب زرد

عناب زرد زیزیفوس، که معمولاً عناب نامیده می شود، خرما قرمز، خرما چینی،گونه ای از تیره Ziziphus است (برخی از گونه های دیگر آن گاهی اوقات عناب نیز نامیده می شود)، در خانواده خولان. توزیع طبیعی دقیق آن به دلیل کشت گسترده نامشخص است.

اما تصور می شود که در جنوب آسیا، بین لبنان، شمال هند و چین جنوبی و مرکزی و احتمالاً جنوب شرقی اروپا نیز وجود داشته باشد.

دارای یک درخت یا درختچه کوچک برگ ریز است که ارتفاع آن ۵–۱۲ متر است و معمولاً دارای شاخه های خاردار است.
برگها به رنگ سبز براق، تخم مرغی حاد، ۲–۷ سانتی متر طول و ۱–۳ سانتی متر عرض، دارای سه رگ قابل مشاهده در قاعده، و یک حاشیه دندانه ریز دارند و همچنین گلها کوچک، ۵ میلی متر عرض، با پنج گلبرگ سبز مایل به سبز دیده نمی شوند.عناب زرد

مصرف عناب زرد چه مزیتی دارد؟

میوه آن یک کوپل بیضی شکل خوراکی به عمق ۱٫۵-۳ سانتی متر است. وقتی نارس است، سبز صاف است، با قوام و طعم سیبی با اسیدیته پایین، قهوه ای تا سیاه و سفید مایل به ارغوانی، و در نهایت چین و چروک دارد، به نظر می رسد خرما کوچک است.

این گیاه در ماداگاسکار معرفی شده و به عنوان گونه ای مهاجم در قسمت غربی جزیره رشد می کند.
این گیاه در قسمت شرقی بلغارستان به عنوان “hinap” یا “finab” شناخته می شود که در آن به صورت وحشی رشد می کند اما همچنین یک درختچه باغ است که برای میوه خود نگهداری می شود.

میوه در پاییز چیده می شود. این درختان در شرق کارائیب به صورت وحشی رشد می کنند و گزارش شده است که در جامائیکا ، باهاما و ترینیداد نیز وجود دارد.
در باربادوس و گویان به میوه “dongz” یا “donks” گفته می شود.
در آنتیگوا و باربودا ، میوه را “dumps” یا “dums” می نامند. و در باهاما ، “جوجو”. در جزایر کارائیب فرانسه به عنوان “pomme surette” نیز شناخته می شود.
این میوه که دقیقاً در جاهای دیگر با نام “عناب هندی” شناخته می شود ، با میوه “عناب” که در مناطق مختلف جنوب کالیفرنیا کشت می شود متفاوت است.

تولید عناب در داخل کشور زیاد است و برای خرید عناب می توانید به سایت ما سر بزنید.عناب زرد

قیمت تولید عناب زرد

این گونه عناب که فقط برای مصرف دارویی مناسب می باشد را می بایست از تولیدکنندگان آن تهیه کرد.
قیمت تولید عناب زرد در ایران بسیار مناسب می باشد چرا که باغات سطح زیر کشت عناب بسیار زیاد است و همین امر باعث شده ایران در دنیا به عنوان یک قطب تولید عناب شناخته شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید