آراد برندینگ
خانه / عناب صادراتی / مرکز فروش انواع عناب صادراتی در ایران

مرکز فروش انواع عناب صادراتی در ایران

مرکز فروش انواع عناب صادراتی در ایران شهر های بیرجند و مشهد می باشد. در این شهر ها می توان انواع عناب صادراتی را خریداری کرد. با توجه به اینکه قطب تولید عناب خراسان جنوبی می باشد به راحتی می توان عناب صادراتی درجه یک را با قیمت مناسبی از مرکز فروش عناب در بیرجند خریداری کرد.

اکثر تجار فعال در این زمینه برای خرید عمده عناب از خراسان جنوبی و شهر بیرجند اقدام می کنند تا بتوانند با قیمت ارزان تری عناب مورد نظرشان را خریداری کنند.مرکز فروش عناب

عناب صادراتی چیست؟

عناب دارای انواع مختلفی می باشد که بر اساس پارامتر های زیادی انواع عناب را را شناسایی می کنند. عناب صادراتی یک لفظ رایج بین بازاریان است که به عناب های درشت و درجه یک عناب صادراتی گفته می شود این در حالی است که عناب دارویی که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار می شود بیشترین صادرات به کشور هند را در بین سایر عناب ها دارد و یک عناب صادراتی به حساب می آید.

لذا هر نوع عنابی که برای صادرات استفاده شود ولو کیفیت پایینی داشته باشد، عناب صادراتی محسوب می شود.

ولی به طور کلی و آنچه که در بازار عرف است، این است که به عناب های درشت درجه یک عناب صادراتی گفته می شود؛ چرا که عمدتا عناب های با کیفیت از ایران صادر می شود و به همین دلیل به عناب های مرغوب عناب صادراتی نیز گفته می شود.مرکز فروش عناب

انواع عناب صادراتی قیمت

انواع عناب صادراتی قیمت های متفاوتی دارد که بر اساس اندازه و رنگ آن قیمت گذاری می شود. عناب های دارویی که به کشور هند صادر می شود دارای قیمت های ارزانی در حدود ۷ تا ۹ هزار تومان می باشد و از طرفی عناب های درجه یک که مصرف آجیلی دارد قیمتی در بازه ۳۵ تا ۵۰ هزار تومان دارد.

به طور کلی عناب یک محصول کشاورزی است که بازه قیمتی بسیار بالایی دارد که بر اساس ریز و درشتی و میزان چروک و رنگ عناب قیمت گذاری می شود. لذا برای اطلاع از قیمت روز عناب صادراتی با ما در تماس باشید.مرکز فروش عناب

صادرات عناب در ایران

صادرات عناب در ایران به چه شکل است و آیا اصلا صادرات عناب داریم؟

کشور عزیزمان ایران در بین ۳ کشور اصلی تولیدکننده عناب در جهان قرار دارد و یکی از قطب های اصلی تولید عناب در جهان به شمار می رود.
عناب ایران مرغوبیت بالایی دارد و همین امر باعث شده است بسیاری از مردم سراسر دنیا به عناب ایران علاقه مند باشند.

اما متاسفانه به دلیل عدم رعایت مسائل مربوط به بسته بندی عناب با وجود تولید بیش از ۶ هزار تن عناب میزان صادرات عناب از ایران بسیار پایین می باشد. با بازاریابی و تبلیغات مناسب و همچنین بهبود کیفیت بسته بندی عناب می توان به آینده این محصول در بازار جهانی امیدوار بود.

کشور هایی نظیر هلند، افغانستان، کانادا، چین، و… از مهمترین واردکنندگان عناب ایران به حساب می آیند.مرکز فروش عناب

مرکز فروش عناب صادراتی در ایران

مرکز فروش عناب صادراتی در ایران استان خراسان جنوبی می باشد که از باغات پهناور بیرجند عناب های صادراتی و درجه یک برداشت می شود.

در بیرجند شرکت ها و بنک دارانی هستند که در زمینه خرید و فروش عناب به صورت گسترده فعالیت می کنند و به نوعی مرکز فروش عناب در بیرجند به حساب می آیند.
با مراجعه به این محل های پخش عناب می توان علاوه بر اطلاع از قیمت روز انواع عناب هر میزان از عناب را که مایل باشید خریداری کنید.مرکز فروش عناب

صادرات عناب به ترکیه

ترکیه یکی از همسایه های شمالی ایران است که مراودت تجاری خوبی با کشور ما دارد. از ایران محصولات مختلفی به این کشور صادر و از ترکیه وارد ایران می شود.

محصولات کشاورزی ای نظیر زرشک و عناب از محصولات پر طرفدار تاجران ترکی می باشد و همین امر باعث صادرات حجم قابل قبولی از عناب به این کشور شده است.

صادرات عناب به ترکیه عمدتا به صورت فله ای و در کیسه های ۲۰ تا ۲۵ کیلویی انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب صادراتی مشهد

مرکز فروش عناب صادراتی در مشهد

مرکز فروش عناب صادراتی در مشهد محل مناسبی است تا بتوان انواع عناب را در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید