آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عمده عناب در تبریز

مرکز فروش عمده عناب در تبریز

مرکز فروش عمده عناب در تبریز محل بسیار مناسبی برای خرید انواع عناب در استان آذربایجان شرقی می باشد که این مرکز با ارائه انواع عناب بیرجند در درجه کیفی های متفاوت توانسته است نیاز بسیاری از مشتریان عناب در شهر تبریز و همچنین شهرهای اطراف آن از جمله مراغه را تامین کند.فروش عناب تبریز

بازار عناب در تبریز

شهر تبریز یکی از کلانشهر های ایران به حساب می‌آید به طوری که در شمال غرب کشور بزرگترین شهر به حساب می آید و یکی از لوکس ترین شهر های ایران است به طوری که انواع محصولات در این شهر در درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند.

در تبریز بازار های بسیار زیادی وجود دارد که بسیاری از بازارهای آن بازارهای سنتی و تاریخی هستند و برخی از آنها نیز بازارهایی هستند که در سال‌های اخیر تاسیس شده‌اند.

در تمام این بازارها انواع خشکبار و آجیل های مختلف به فروش می‌رسد که یکی از این خشکبار  عناب می‌باشد.

عناب در تبریز کشت بسیار کمی دارد و اکثر اندام های موجود در بازار تبریز از استان خراسان جنوبی که مهد تولید این محصول می باشد خریداری می‌شود.

بازار عناب در تبریز به مانند بازار عناب در تمام شهرهای ایران در شش ماه دوم سال از رونق بسیار بیشتری برخوردار است چرا که فصل برداشت عناب در شش ماه دوم سال قرار دارد و به واسطه سرد بودن هوا بسیاری از مردم عناب را به جهت درمان بیماری هایی مانند سرماخوردگی مورد استفاده قرار می‌دهند.فروش عناب تبریز

قیمت هر کیلو عناب در تبریز

اینکه قیمت عناب در تبریز چقدر باشد به عوامل متعددی بستگی دارد اول اینکه به خود عناب بستگی دارد چرا که عناب ها در درجات کیفی متعدد موجود هستند که هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند لذا هر چقدر که عناب با کیفیت تر باشد طبیعتاً قیمت آن بیشتر خواهد بود و به شهر فروشنده مربوط نیست.

نکته دوم در قیمت هر کیلو عناب در تبریز این است که با توجه به اینکه شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی تولید کننده عناب نیست و عنابی هم تولید می‌کند بسیار ناچیز است اکثر عناب های موجود در بازار این استان از خراسان جنوبی خریداری می‌شود و طبیعتاً به دلیل فاصله بسیار زیاد بین تبریز و بیرجند هزینه حمل و نقل بسیار زیادی هم شامل این موضوع می‌شود به همین دلیل قیمت عناب در تبریز قطعاً بیشتر از قیمت آن در بیرجند است.

طور متوسط قیمت هر کیلو عناب در تبریز چیزی در حدود ۱۵ تا ۳۰ درصد گرانتر از قیمت آن در بیرجند می باشد که شما می توانید برای دریافت ویدئو های مربوط به هر نمونه از عناب و قیمت آن با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.فروش عناب تبریز

مرکز فروش عمده عناب در تبریز

از آنجایی که تبریز تولید کننده اندام نیست افرادی وجود دارند که عناب را به صورت عمده از بیرجند خریداری می‌کنند و در شهر تبریز به صورت جزئی و همچنین عمده به فروش می رسانند.

مرکز فروش عمده عناب در تبریز محل بسیار مناسبی برای خرید عناب می باشد چرا که بازاریان این مرکز با خرید عمده عناب از بیرجند آنرا با حاشیه سود جزئی در بازار تبریز توزیع می کنند.

برای خرید عناب در تبریز می‌توان به بازارهای مختلف این شهر مراجعه کرده و یا اینکه از طریق وب سایت های اینترنتی به صورت مستقیم عناب را از بیرجند خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع عناب

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰ موضوع مورد بررسی ما در این مقاله خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید