آراد برندینگ
خانه / عناب خرمایی / مرکز فروش عناب خرمایی در ایران

مرکز فروش عناب خرمایی در ایران

مرکز فروش عناب خرمایی در ایران استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند می باشد چرا که در این منطقه است که کشور بیش از ۹۷ درصد کل عناب ایران برداشت می‌شود و انواع عناب از عناب ریز گرفته تا عناب درشت و عناب های دستچین و خرمایی برداشت می شود که هر کدام از آنها قیمت خاص خودش را دارد.فروش عناب خرمایی

عناب خرمایی چیست؟

اندازه ها بر اساس اندازه ظاهر کیفیتی که دارند نامگذاری می‌شوند به طور مثال به عناب های ریز و یا چروکیده عناب دارویی گفته می شود و به عناب های درشت درجه یک عناب آجیلی گفته می شود.

عناب خرمایی یکی از نمونه های برداشت شده در استان خراسان جنوبی می باشد که علت این نامگذاری برای این نوع از عناب این است که از نظر ظاهری این عناب کشیده تر از سایر اندام ها است و ظاهری شبیه به خرما دارد و به همین دلیل است که به آن عناب خرمایی گفته می شود.

از نظر خواص و مزه عناب تفاوتی بین عناب خرمایی و دیگر عناب ها وجود ندارد و فقط از نظر ظاهر است که با یکدیگر متفاوت هستند و همین تفاوت در ظاهر باعث شده است که هر کدام از آنها قیمت های متنوعی داشته باشند.

گونه دیگری از اعلام نیاز است که اندازه بسیار درشتی دارد بعضاً به آن عناب چینی هم گفته می‌شود این گونه از عناب، عناب پیوندی است یعنی به وسیله اصلاح نژاد به این شکل درآمده است و با آن آب خرمایی متفاوت است چرا که این نوع از عناب به صورت طبیعی و بر اساس نوع درخت به این شکل است.فروش عناب خرمایی

قیمت عناب خرمایی

انواع عناب بر اساس سه پارامتر بسیار مهم قیمت گذاری می شوند.

اول اینکه عناب ها بر اساس صاف بودن و یا چروک بودن تعیین قیمت می شوند به طوری که در این مرحله اصلاً اندازه مهم نیست چرا که ممکن است عنابی وجود داشته باشد که اندازه آن درست باشد ولی سطح آن کاملاً چروکیده باشد در این حالت عناب جزء  دارویی به حساب می‌آید که ارزان‌ترین نوع عناب است.

دوم اینکه این عناب ها بر اساس نوع آن یعنی اینکه جگری باشد و یا روشن ت‌گذاری می‌شود و از آنجایی که عناب جگری از نظر کیفیت و مزه بهتر از عناب روشن است قیمت عناب های جگری چند درصد گران تر است عناب های روشن می باشد.

سوم اینکه عناب ها بر اساس اندازه قیمت‌گذاری می‌شوند بدین صورت که هر چقدر عناب درشت تر باشد قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد و عناب های ریز جز عناب های ارزان قیمت هستند.

عناب های خرمایی نیز بر اساس این سه پارامتر قیمت گذاری می شوند و از آنجایی که معمولاً این گونه از ان آب ها درشت هستند قیمت به نسبت بیشتری از سایر عناب ها دارند.فروش عناب خرمایی

مرکز فروش عناب خرمایی در ایران

مرکز اناب ایران خراسان جنوبی می باشد و علت آن هم برداشت سالانه بیش از هفت هزار تن عناب در این استان از کشور است.

در خراسان جنوبی انواع عناب با قیمت های مختلف و در سایزهای متفاوت به فروش می رسد که خریداران با توجه به کشش بازار خود مناسب ترین عناب را انتخاب میکنند.

مرکز فروش عناب خرمایی در ایران نیز همین خراسان جنوبی و شهر بیرجند می باشد که می‌توان برای خرید این محصول با بازاریان بیرجند ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خرمایی

قیمت انواع عناب خرمایی در بازار تهران

قیمت انواع عناب خرمایی در بازار تهران با توجه به میزان عرضه و تقاضا متغیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید