آراد برندینگ
خانه / عناب درشت / مرکز فروش عناب دانه درشت با کیفیت

مرکز فروش عناب دانه درشت با کیفیت

مرکز فروش عناب دانه درشت با کیفیت محلی است که می توان بهترین نمونه های عناب را که حاصل برداشت باغات استان خراسان جنوبی به خصوص شهر بیرجند می باشد خریداری نمود. در مرکز فروش عناب انواع این محصول موجود است که می‌توان با توجه به نیاز خود آن را انتخاب کرد.عناب دانه درشت

انواع عناب درشت

عناب از جمله محصولاتی است که بر اساس اندازه درجه بندی می شود و با توجه به نیاز مشتریان به فروش میرسد.

هرچقدر یک نمونه عناب درشت تر باشد قیمتش بیشتر خواهد بود چرا که تقاضا برای عناب درشت از سوی بازار بیشتر است و بطور کلی می توان گفت هر چقدر که عناب درشت تر باشد با کیفیت تر و درجه یک تر به حساب می آید و از آنجا که مقدار عناب درشت در مقایسه با سایر عناب کمتر است باعث شده است که قیمت این نوع از عناب بسیار بیشتر از سایر نمونه ها باشد.

عناب درشت هم نمونه‌های مختلفی دارد و اینگونه نیست که تمام نمونه های عناب درشت مثل هم باشند و یک قیمت داشته باشند چرا که بر اساس نوع عناب به دو دسته تقسیم می شود که عناب جگری و عناب روشن است و از آنجا که کیفیت عناب جگری بیشتر از عناب روشن میباشد در نتیجه قیمتش نیز بیشتر است.

معمولاً عناب درشت توسط فروشنده ها در ۳ الی ۵ سایز به فروش می‌رسد که هرچقدر سایز عناب درشت بیشتر باشد گران تر خواهد بود به عناب هایی که درشت ترین نوع عناب به حساب می‌آیند عناب دستچین گفته می‌شود که در سال گذشته کیلویی بیش از ۹۰ هزار تومان بود.عناب دانه درشت

فروش عناب دانه درشت

عناب دانه درشت طرفداران بسیار زیادی در سراسر ایران دارد به طوریکه اکثر علاقه مندان و مصرف‌کنندگان عناب تمایل دارند تا عناب های دانه درشت را برای خود تهیه کنند.

در سراسر ایران به خصوص شهرهای بزرگ تر مانند تهران مشهد و اصفهان محل هایی برای فروش انواع عناب دانه درشت بیرجند وجود دارد که مردم می‌توانند به آنجا مراجعه کرده و این محصول را با قیمت روز خریداری کنند.

فروش عناب دانه درشت از طریق فضاهای مجازی به خصوص وب سایت های اینترنتی نیز انجام می شود که خریداران این محصول می توانند پس از ارتباط گرفتن با فروشنده های عناب در این فضا انواع مد نظر خود را سفارش دهند.عناب دانه درشت

عمده فروشی عناب دانه درشت در تهران

عناب در بیرجند و شهرستانهای دیگر استان خراسان جنوبی برداشت می‌شود و اصلی ترین بازار عمده فروشی این محصول بازار بیرجند است که انواع عناب دانه ریز و دانه درشت در این بازار به فروش میرسد.

با توجه به اینکه دیگر شهرهای ایران تولیدکننده عناب نیستند لذا بازاریان این شهرها به صورت عمده عناب را از بیرجند خریداری کرده و در شهرهای خود به صورت کیلویی و یا عمده به فروش می رسانند.

یکی از شهرهایی که تقاضای زیادی برای عناب بیرجند به‌خصوص عناب های دانه درشت دارد در تهران است که در این شهر مراکز بسیار زیادی برای فروش عناب به وجود آمده است و برای اینکه به عمده‌فروشی های عناب دانه درشت در تهران دسترسی داشته باشیم باید به بازار مولوی در این شهر مراجعه کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب خراسان

قیمت خرید عناب درشت از باغدار

قیمت خرید عناب درشت از باغدار مبحثی است که تصمیم داریم در این سایت در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید