آراد برندینگ
خانه / عناب / کارخانه تولید عناب تازه نیم کیلویی

کارخانه تولید عناب تازه نیم کیلویی

میوه های عناب غنی از چندین ترکیب آنتی اکسیدان است ، در درجه اول فلاونوئیدها ، پلی ساکاریدها و اسیدهای تری ترپنیک. آنها همچنین حاوی مقادیر زیادی ویتامین C هستند که به عنوان یک آنتی اکسیدان نیز عمل می کند آنتی اکسیدان ها ترکیباتی هستند که می توانند از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد اضافی جلوگیری و معکوس کنند. در عناب تازه نیم کیلویی تصور می شود که آسیب رادیکال های آزاد یکی از عوامل اصلی ایجاد چندین بیماری مزمن از جمله دیابت نوع ۲ ،بیماری های قلبی و برخی سرطان ها است.

کارخانه تولید عناب تازه نیم کیلویی

فواید استفاده از عناب برای اعصاب

فواید استفاده از عناب برای اعصاب به دلیل توانایی آنها در مبارزه با رادیکال های آزاد ، آنتی اکسیدان ها ممکن است چندین مزیت سلامتی داشته باشند. یک مطالعه روی حیوانات نشان داد که فعالیت آنتی اکسیدانی فلاونوئیدهای عناب به کاهش استرس و التهاب ناشی از آسیب رادیکال های آزاد در کبد کمک می کند .

در حقیقت ، بیشترین مزایای میوه عناب به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی آنها است. ممکن است خواب و عملکرد مغز را بهبود بخشد عناب به طور گسترده ای در پزشکی جایگزین برای بهبود کیفیت خواب و عملکرد مغز استفاده می شود. تحقیقات جدید نشان می دهد آنتی اکسیدان های منحصر به فرد آنها ممکن است مسئول این اثرات باشند.

یافته شده است که عصاره میوه و دانه عناب باعث افزایش زمان خواب و کیفیت در موش های صحرایی می شود

همچنین ، این میوه اغلب توسط پزشکان داروی جایگزین برای کاهش اضطراب تجویز می شود. علاوه بر این ، مطالعات حیوانی و لوله آزمایش نشان می دهد که ممکن است حافظه را بهبود بخشد و به محافظت از سلول های مغز در برابر آسیب های ترکیبات تخریب کننده اعصاب کمک کند

تحقیقات روی موش ها حتی نشان می دهد که عصاره های دانه عناب ممکن است به درمان زوال عقل ناشی از آلزایمر کمک کند. همانطور که گفته شد ، بذرها معمولاً خورده نمی شوند. برای درک کامل چگونگی تأثیر عصاره عناب بر مغز و سیستم عصبی شما ، تحقیقات بیشتری در مورد انسان لازم است.

ممکن است ایمنی بدن را تقویت کرده و با سلولهای سرطانی مبارزه کند عناب ممکن است ایمنی بدن را افزایش داده و با رشد سلول های سرطانی مقابله کند.

یک مطالعه در لوله آزمایش نشان داد که پلی ساکاریدهای عناب ، که قندهای طبیعی با خاصیت آنتی اکسیدانی هستند ، ممکن است رادیکال های آزاد را از بین ببرد ، سلول های مضر را خنثی کرده و التهاب را کاهش دهد . کاهش سطح التهاب و رادیکال های آزاد می تواند به جلوگیری از بیماری های مزمن ، مانند دیابت نوع ۲ کمک کند.

هر ساله در کشور تولید عناب بسیار انبوه و چشمگیر است ما با فروش عناب در سایت برای شما دسترسی را اسان تر کرده ایم.

فروش عمده عناب تازه نیم کیلویی

فروش عمده عناب تازه نیم کیلویی محققان معتقدند که این مزایا در درجه اول نتیجه ترکیبات آنتی اکسیدانی موجود در میوه است. هنوز هم بیشتر این مطالعات روی حیوانات یا لوله های آزمایش انجام شده است ، بنابراین قبل از نتیجه گیری قاطع ، تحقیقات بیشتری در مورد انسان مورد نیاز است.

ممکن است هضم را بهبود بخشد محتوای فیبر بالای عناب ممکن است به بهبود هضم غذا کمک کند. حدود ۵۰٪ از کربوهیدرات موجود در میوه از فیبر حاصل می شود ، که به اثرات هضم مفید آن مشهور است

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع عناب

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت انواع عناب در سال ۱۴۰۰ موضوع مورد بررسی ما در این مقاله خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید