آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / کارخانه تولید کننده حبه عناب شاینا

کارخانه تولید کننده حبه عناب شاینا

کارخانه تولید کننده حبه عناب شاینا نخستین تولید کننده این محصول در ایران می باشد که با ثبت اختراع آن به نوعی تولید این محصول را در انحصار خود قرار داده است و دیگر تولیدی های حبه عناب فقط به صورت خانگی و یا بصورت فله ای میتوانند آن را تولید کرده و به فروش برسانند و امکان استفاده از سیب سلامت و سایر مجوزهای مورد نیاز را نخواهند داشت.حبه عناب شاینا

معرفی کامل حبه عناب شاینا

در ابتدای مقاله لازم است گفته شود که منظور از شاینا شرکت عناب سازان شاینا شرق بیرجند است که برند تجاری حبه عناب میباشد و همان طور که گفته شد اولین تولید کننده حبه عناب در کشور است.

کارخانه شاینا با مدیرعاملی آقای محمد افسری توانسته است فرآورده های مختلفی از عناب را تولید کند که مهمترین آن حبه عناب می باشد که با توجه به اسم این شرکت به حبه عناب شاینا معروف شده است.

برای تولید این محصول منحصر به فرد باید عناب کاملاً خشک باشد و با عناب تازه نمی‌توان حبه عناب را تولید کرد چرا که لازم است عناب آسیاب شود و برای آسیاب هم باید کاملاً خشک شده باشد.

در حال حاضر در کارخانه شاینا حبه عناب در سه نوع بسته بندی و همچنین۱۳ طعم مختلف تولید و به فروش می رسد که افراد مختلف می‌توانند با توجه به ذائقه خود طعم مورد نظر را انتخاب کنند.حبه عناب شاینا

کارخانه تولید کننده حبه عناب در ایران

با توجه به اینکه استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند مهد تولید عناب ایران است باعث شده است که تولید کننده های حبه عناب نیز در این منطقه از کشور باشد چرا که برای تولید حبه عناب باید از عناب خشک استفاده شود و تولیدی های این محصول می تواند به راحتی و با قیمت بسیار مناسب آن را خریداری کنند.

در استان خراسان جنوبی تولید کننده های زیادی برای حبه عناب وجود دارد که مهمترین آن کارخانه شاینا شرق بیرجند است که در جاده خوسف بیرجند قرار دارد.

علاوه بر کارخانه شاینا کارگاه‌های دیگری نیز در سطح بیرجند فعالیت می‌کند که اکثرشان به صورت فله ای و یا به صورت بسته بندی های بدون سیب سلامت این محصول را به فروش می رسانند.

با توجه به این موضوع اگر بخواهید حبه عناب شما به صورت بسته بندی باشد و همچنین دارای سیب سلامت باشد حتماً باید از طریق کارخانه شاینا اقدام بفرمایید چرا که تنها تولید کننده رسمی حبه عناب همین کارخانه است.حبه عناب شاینا

قیمت حبه عناب فله ای و بسته بندی

خریداران حبه عناب قبل از اینکه این محصول را سفارش دهند پیوسته به دنبال قیمت آن هستند چرا که هر خریداری در تلاش است تا بتواند محصول مورد نظر خود را با کمترین قیمت ممکن سفارش دهد.

قیمت حبه عناب در حالت فله ای و در حالت بسته بندی با یکدیگر متفاوت است و این امر کاملاً مشخص است چرا که در حالت بسته بندی هزینه های مربوط به بسته و لیبل و سایر موارد وجود دارد که در حال فله وجود ندارد.

قیمت عناب حبه ای در حالت فله ای برای طعم ساده چیزی در حدود ۵۰ هزار تومان و برای طعم‌دار ها چیزی در حدود ۶۰ هزار تومان می باشد که با توجه به حجم خرید شما این قیمت می‌تواند متغیر باشد یعنی اینکه شما اگر به صورت عمده و حجم بالا بخواهید قطعاً از تخفیف بسیار خوبی برخوردار خواهید شد.

در حالت بسته بندی قیمت حبه عناب بستگی به این دارد که شما حبه عناب را به صورت بسته بندی با سیب سلامت بخواهید و یا بدون سیب سلامت که اگر با سیب سلامت بخواهید قطعاً قیمت آن افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر برای اطلاع دقیق از قیمت انواع حبه عناب و همچنین مشاوره برای ثبت سفارش آن می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه عناب و سنجد

خرید حبه عناب و سنجد از کارخانه شاینا

خرید حبه عناب و سنجد از کارخانه شاینا امکان پذیر می باشد چرا که این …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید